Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni aracım İBİZA 1.2 TSİ Fotoğraflar...

twona

Kayıtlı Üye
Yeni aldığım aracımın resimlerini beğeninize sunuyorum.Aracım için 3cm VOGTLAND yada EİBACH çıkma yay arıyorum bilgisi olan yada satmak isteyen bana pm ile ulaşabilir...

hayırlı olsun güle güle kullanın...Allah kaza bela vermesin..

Masallah bu jantlar guzel olmus bu aracada bendede vardı bıraz pısmanım sattgıma :) ama 3 yay hıc guzel dusurmez bu jant anca 5 lıkle guzel duser davlumbazla lastık arasında yer kalmaz doldurr o zman sper durur bence

ibizalarda uc degil yusufcum orjınalınde 4cm eıbach lar onun ıcın cok guzel duser özelllıklede pro kıt polo gtı yayı takarsan super olur hep suspansıyonu hemde görunusu

aslında yay konusunda kararsızım. daha önce c2 de kullandığım vogtland dan çok menundum. çok yumuşak bir yay, konforda pek kayıp olmuyor. eibach biraz daha sert bir yay. vogtland ve eibach da ibiza yayları dizel ve benzinli olarak ikiye ayrılıyor. dizel olanlar için üretilen yaylarda ön biraz havada kalıyormuş, çünkü dizel motorlar daha ağır olduğu için ön yaylar sert. benzinli modellerde motor hafif olduğu için çok düşürmüyor yani alacak olanlar buna dikkat etsin yani araçları benzinli model ise benzinli olduğunu belirtsinler...

güle güle çiziksiz kazasız kullanırsın inşallah

Maşallah araç mükemmel kazasız belasız ayrıca jantlar çok güzel olmuş :eek:key:

Maşallah, güle güle kazasız belasız kullan...

Geri
Üst Alt