Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Aracımız 5F Leon 1.6 TDI DSG İle Devam

İyi dileklerinizden dolayı hepinizi teşekkür ederim arkadaşlar. Zamanım olmadı fotoğraf falan çekmeye, müsait bir zamanda iç kısımdan döşemeleri ve 5.8" fotoğraflarını, zamanlada deneyimlerimi paylaşırım.

Hayırlı olsun, Allah kazasız, belasız, çiziksiz ve cezasız kullanmayı nasip etsin. :seat

Fırat abime hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız insh. Adana da tur atıp kebapta yiyeceğiz :)) deneyimlerini bekliyorum abicim:)) benim araba herhalde ocak a kalacak yada en erken aralik ortasi gibi :))

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun Fırat müdür :) bende de aynısından var artık :) yalnız benimkinde 5.8" ve alcantra yok. Allah kaza bela vermesin inşallah... süspansiyonlari nasıl buldun diye sormak istiyorum. Çünkü ben çok sert olduğunu düşünüyorum. Ya da bana öyle geliyor. Ya da 17" jantlardan dolayı mı acaba? Ama araç coooook hoşuma gitti.

hobaaaaa

hayırlı ugurlu olsun güle güle kullanmak nasip olsun kardeşim.

Eyvallah sağolasın Murat. Bugün Ceyhun abinin numaradan arayan senmiydin? Ses kesildi geri aradım ama ulaşılamıyor dedi.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Hayırlı olsun Fırat müdür :) bende de aynısından var artık :) yalnız benimkinde 5.8" ve alcantra yok. Allah kaza bela vermesin inşallah... süspansiyonlari nasıl buldun diye sormak istiyorum. Çünkü ben çok sert olduğunu düşünüyorum. Ya da bana öyle geliyor. Ya da 17" jantlardan dolayı mı acaba? Ama araç coooook hoşuma gitti.

Aracı dün teslim aldım ama kaskoyu anca bugün akşama yaptırabildim. O yüzden fazla gezmek istemedim henüz 59Km.de kaskoda olmadığından sakin kullandım. Araç hakkında net yorum yapmak için biraz sert kullanmam lazım :D Önceki Leondan pek fark olacağını sanmam sertlik konusunda. Ama direksiyon hissiyatı Mk2'nin daha iyiydi diye bilirim. Bunun direksiyon simidi daha ince..

Aman abi kasko yapilmismis falan tamam da gene cok zorlama sen kazasiz belasiz :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt