Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni aracımı teslim aldım..

çok güzel bi tercih yapmışsınız hayırlı olsun

güle güle kullan benim hoşuma gidiyor focuslar...

Akın Abi bu akşam 1.6 TDCI Fodus Sedan kullandım dikkatimi bişey çekti :D
Yarım gazdan sonra gaz pedalı çalışmıyo bu araçların heralde. Yarım gazdan sonra basınca hiçbişey değişmiyo, yarım gaza kadar tepkileri gayet güzel :D
Ayberk 1800 devirden itibaren max.torkunu verdiği için 3500-4000 devirden sonra hızlanmıyor gibi geliyor.Fakat 1800 devre kadarda ALLAH canını alıyor arkadan biri tutuyor sanki.:)

---------- Post added at 09:24 ---------- Previous post was at 09:14 ----------

arkadaşlar bugün itibariyle yeni aracımı teslim almış bulunmaktayım.
focus hb. x-paketli 1.6 tdci, metalik elektrik kırmızı, bi-xenon sürüşe duyarlı farlar, parrod bluuetooth bağlantılı telefon kiti..
ilk dikkati çeken özellikleri tatmin edici perfonmansı ve aşırı ekonomik oluşu..yakıtı ve diğer özellikleri mutlu etti :)
Hayırlı olsun Akın kardeşim.Sitedeki ikinci focus sahibi oldun.:) Artık yakıt problem değil.Heryere araçla gitmek isteyeceksin.(wc dahil):)Şehirler arası bir depo 45 litre 1000 km gittiğimi bilirim.Devamlı yüksek hızlarda 700-750 km yapıyorsun.15000 km bakım aralıkları vermelerine rağmen ben 10000 kmde bir bakıma giriyorum.

Akın abı hayırlı olsun gule gule kullan

1.6 leonun ardından hem performansın hem ekonominin tadını doyasıya alacagın bir araç trafikte kafa tutmaya çekindiğim bir araç fena tokatlıyor yoksa:) hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız binmen dileğiyle

güle güle kullan Akın abi..
güzel seçim.. :)

hayırlısı olsun akın güzel tercih

Geri
Üst Alt