Yeni aracımı bugün teslim aldım... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Yeni aracımı bugün teslim aldım...

007

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugün golf 1.4 tsi act bmt dsg 140hp highline aracımı teslim aldım. İlk izlenimlerim gerçekten çok olumlu. Tamamen farklı bir sınıf gibi hissettiriyor. Motoru daha çözmedim. Zaman zaman 2 silindire düşüyor gaza yüklenince 4 silindire çıkıyor. Tecrübelerimi paylaşacağım..

bit.ly/c25MCx]
[/url]
bit.ly/c25MCx]

[/url]
]Hızlı

atay78

Kayıtlı Üye
hayırlı ugurlu olsun dostum kzasız belasız gunlerde kullanman dılegıyle

007

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle çok teşekkür ediyorum. Ön öncelikle şunu söyleyeyim. Önceden a180 amg'nin testini yapmıştım. Bmw 1 serisini ya da a3'ü denemedim fakat şunu o kadar gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki golf7 a180 amg'den sürüş özellikleri kalite hissi ve keyif açısından daha üstün. Çok üstün demiyorum ama üstün. Yani dış görüntü ve öndeki yıldız dışında aradaki 20bin liralık farka pek değeceğini düşünmüyorum an itibariyle.. Şanzıman gerçekten motorla çok uyumlu.. Yalnızca 2 silindir şu ana kadar 2000 devirin altında devreden çıkıyor, sanırım alışmak gerekecek. Bir de çalıştırmak için kontağı tam çevirmek gerekiyor yarım çevirip kendisini çalıştırma olayını daha başaramadım..

cuprali

Kayıtlı Üye
hayırlı olsun kaan Allah kaza bela göstermesin tekerlerin düz bassın