Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni aracımı aldım

eserbaba

Kayıtlı Üye
güzel kardeşlerim, 1 hafta oldu ama alalı daha yeni yazabildim. 2 çocuk olunca malum arabamıza sığamamaya başladık. Bende daha fazla bu işkenceye dayanamayıp aracımı saatım. 2 günde internetten hallettik. 2011 focus 110 hp makinamızı aldık. bu demek değil bu aileden kopacam. herzaman birlikteyiz. aracın resimlerini paylaacağım. Bu arada aracın sigortası gelenlere söylüyorum, bu sene şok olacaksınız. fiyatlar%100 artmış.:)

hayırlı olsun sevgili @eserbaba kazasız belasız iyi günlerde kullan inşallah.

Hayırlı uğurlu olsun rabbim kaza bela vermesin bi dana devirirsin artık :)

hayırlı olsun eserım valla gönuller bır olsun marka önemlı değil kardeşimm bebeleride allah bagıslasın :)

güzel kardeşlerim, 1 hafta oldu ama alalı daha yeni yazabildim. 2 çocuk olunca malum arabamıza sığamamaya başladık. Bende daha fazla bu işkenceye dayanamayıp aracımı saatım. 2 günde internetten hallettik. 2011 focus 110 hp makinamızı aldık. bu demek değil bu aileden kopacam. herzaman birlikteyiz. aracın resimlerini paylaacağım. Bu arada aracın sigortası gelenlere söylüyorum, bu sene şok olacaksınız. fiyatlar%100 artmış.:)

Kardeşim hayırlı mübarek olsun. Rabbim nice güzel günlerde sevdiklerinle kullanmyı nasip etsin inşaAllah ;)

Hayırlı uğurlu olsun...iyi günlerde kullanin...

Geri
Üst Alt