yeni aracımı aldım | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

yeni aracımı aldım

eserbaba

Kayıtlı Üye
güzel kardeşlerim, 1 hafta oldu ama alalı daha yeni yazabildim. 2 çocuk olunca malum arabamıza sığamamaya başladık. Bende daha fazla bu işkenceye dayanamayıp aracımı saatım. 2 günde internetten hallettik. 2011 focus 110 hp makinamızı aldık. bu demek değil bu aileden kopacam. herzaman birlikteyiz. aracın resimlerini paylaacağım. Bu arada aracın sigortası gelenlere söylüyorum, bu sene şok olacaksınız. fiyatlar%100 artmış.:)

ULU

V.İ.P Üye
Kayıtlı Üye
hayırlı olsun sevgili @eserbaba kazasız belasız iyi günlerde kullan inşallah.

xure

Forumdan Uzaklaştırıldı
Hayırlı uğurlu olsun rabbim kaza bela vermesin bi dana devirirsin artık :)

dadaş34

VİP Üye
Administrator
hayırlı olsun eserım valla gönuller bır olsun marka önemlı değil kardeşimm bebeleride allah bagıslasın :)

yussim

Kayıtlı Üye
güzel kardeşlerim, 1 hafta oldu ama alalı daha yeni yazabildim. 2 çocuk olunca malum arabamıza sığamamaya başladık. Bende daha fazla bu işkenceye dayanamayıp aracımı saatım. 2 günde internetten hallettik. 2011 focus 110 hp makinamızı aldık. bu demek değil bu aileden kopacam. herzaman birlikteyiz. aracın resimlerini paylaacağım. Bu arada aracın sigortası gelenlere söylüyorum, bu sene şok olacaksınız. fiyatlar%100 artmış.:)
Kardeşim hayırlı mübarek olsun. Rabbim nice güzel günlerde sevdiklerinle kullanmyı nasip etsin inşaAllah ;)

fimus

Kayıtlı Üye
Hayırlı uğurlu olsun...iyi günlerde kullanin...