Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni aracımı aldım:):):)F30 320d M paket

igci_01

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2009 dan beri kullandığım leonumu askere gideceğim için satmıştım.Tüm askerliğimde ne araba alsam diye geçtikten sonra askerden döner dönmez babamın koluna girip borusanda bulduk kendimizi.Aracı aldık ama teslimi 2-3 temmuz gibi olacak.2.altı aylık vergiden dolayı.Dün ankaraya gelmiş araba.Görmeye gittim esenboğa borusana.Aceleyle 2-3 resim çektim.Teslim aldıktan sonra daha güzel fotoğraflar paylaşacağım.Umarım beğenirsiniz.

2lxh83b.jpg

Aracın donanımı da Türkiye paketi + M Spor paketi + Comfor paket + Teknoloji paketi
Araç rengi m paketin kendi rengi olan estoril mavi
ekstra olarakta
elektrikli açılır camtavan
elektrokromiç ve dış aynalar
harman kardon surround ses sistemi.Maşallah diyenin ağzı bal yesin.:)

tek kusuru jantlar :=)

Allah kazasız belasız kullanmanı nasip etsin çok güzel duruyor, paketlerde dolu doluu

En favori rengimi almışsın BMW deki,hayırlı uğurlu olsun kardeşim allah kaza bela vermesin..M paket olması ayrı bir zevk,maşallah..

Bir tek arkadaki egzos çıkışını çift yap süper olur,neden tek koymuşlarsa..

Maşallah. Çok şahane makine. Kazasız ,belasız. Zaten leondan sonra ancak BMW paklar .... :D

maşallah ok gibi renk dersen müthiş çok dikkat çeker Kazasız Belasız İnşallah

Allah kaza bela vermesin. Hayırlı uğurlu olsun.

Geri
Üst Alt