Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni aracıma birkaç modifiye tavsiyesi..

Sametcan93

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar arkadaşlar. Geçenlerde az kalsın bir ibiza sahibi oluyordum ama aracin sahibi arkadas yan cizince araci alamadim. Uzun ugraslar sonucu bi arkadasimin 2006 seat leon en full olanindan temiz kazasiz 130.000 km de buldum pazarlik vs 35.500 tl ye hallettim. Cuma günü de aracı üzerime alıcam hayırlısıyla :) Şimdi asıl konumuza gelelim birkaç dokunuş belki dokunuştan fazlasını yapmayı düşünüyorum araca.
- Ön ve arka cupra tampon siyah renge boyalı
- Ön lip ve arka difüzör ( rengini boncuk mavisi yapmayi dusunuyorum farklilik iyidir ;) )
- Ekteki spoiler ( buda moncuk mavisi olacak )

- Logosuz ön panjur
- Işıklı krom kapı eşiği
- Kapı açıldıgında kapı altından seat logolu lazer ışıklandırma.
Şimdilik bunları yaptırmayı düşünüyorum. Önceliklerim tamponlar ve spoiler gerisi kolay zaten. Bu saydığım ürünleri işçilik boya ve malzeme olarak fiyat aralığı nedir ? Tanıdığınız bi tuning varmıdır varsa ilk olarak oralara gideceğim ? Bir tuning mağazasından tamponlar boyalı şekilde birde logosuz ön panjura 1250 tl fiyat biçtiler işçilik dahil bana bu sanki biraz fazla geldi.. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim birde şu stickerları sizle beraber takmak için sabırsızlanıyorum belirtmek istedim :))

Aracın resimleri bunlar daha üstüme almadığım için plakayı açmayı etik bulmadım yanlış anlamanızı istemem :)

Hepinize iyi akşamlar tekrardann :)

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İyi akşamlar arkadaşlar. Geçenlerde az kalsın bir ibiza sahibi oluyordum ama aracin sahibi arkadas yan cizince araci alamadim. Uzun ugraslar sonucu bi arkadasimin 2006 seat leon en full olanindan buldum pazarlik vs 35.500 tl ye hallettim. Cuma günü de aracı üzerime alıcam hayırlısıyla :) Şimdi asıl konumuza gelelim birkaç dokunuş belki dokunuştan fazlasını yapmayı düşünüyorum araca.
- Ön ve arka cupra tampon siyah renge boyalı
- Ön lip ve arka difüzör ( rengini boncuk mavisi yapmayi dusunuyorum farklilik iyidir ;) )
- Ekteki spoiler ( buda moncuk mavisi olacak )

- Logosuz ön panjur
- Işıklı krom kapı eşiği
- Kapı açıldıgında kapı altından seat logolu lazer ışıklandırma.
Şimdilik bunları yaptırmayı düşünüyorum. Önceliklerim tamponlar ve spoiler gerisi kolay zaten. Bu saydığım ürünleri işçilik boya ve malzeme olarak fiyat aralığı nedir ? Tanıdığınız bi tuning varmıdır varsa ilk olarak oralara gideceğim ? Bir tuning mağazasından tamponlar boyalı şekilde birde logosuz ön panjura 1250 tl fiyat biçtiler işçilik dahil bana bu sanki biraz fazla geldi.. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim birde şu stickerları sizle beraber takmak için sabırsızlanıyorum belirtmek istedim :))

Aracın resimleri bunlar daha üstüme almadığım için plakayı açmayı etik bulmadım yanlış anlamanızı istemem :)

Hepinize iyi akşamlar tekrardann :)

Hayirli olsun iyiki ibiza almamissin herseyde bir hayir var okadar para verip ibizaya almaktansa leon almak en mantiklisi hakkinda hayirlisi

ÇOK YARATICI BİRİSİYİM ACAYİP SORUN YARATIRIM

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle:) bence yapacağım en güzel iki şey var birincisi scw sticlkeri yapıstırmakIkıncısı ıse ön tamponda bulunan kırmızı bağın ordan o bağın kalınlığında önden arkaya kadar kırmızı yada difüzörü mavi yapıcam demişsin mavi şerit çektirmek :) bence on numara olur:)

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle:) bence yapacağım en güzel iki şey var birincisi scw sticlkeri yapıstırmakIkıncısı ıse ön tamponda bulunan kırmızı bağın ordan o bağın kalınlığında önden arkaya kadar kırmızı yada difüzörü mavi yapıcam demişsin mavi şerit çektirmek :) bence on numara olur:)
Ya işte siyah cupra on tamponun önüne parlak boncuk mavisi lip arka siyah cupra tamponun altına yine parlak boncuk mavisi difüzör hatta bu tamponlarin icindeki izgaralari da boncuk mavisi yaptirmayi dusunuyorum aldigimdan sonraki hafta cok tatli olacak insallah :)

Hayırlı olsun güzel günlerde kullan sen buluşmaya gel sticker kolay iş

kurye ile elden teslime verildi

Geri
Üst Alt