Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Aracım STİCKERLI CORDOBA_TDI Teşekkürler GRKMSRGL...

BurakK

Kayıtlı Üye
bugün aracımı teslim aldım daha öncede açtıgım konudaki araç 26bin TL ye 38bin kmdeki gram boya olmayan 2009 model cordoba TDI stylance aldım

hemen sticker yapıştırdık tabiki:)

Görkem kardeşime ayrıca teşekkürler aracı beş kuruş vermeden ekspertiz ettirdi kendisi inceledi tek bir kusur bile çıkmadı çok şükür....

8. ayda muayneye girene kadar hiçbirşey yapmayı düşünmüyorum
kısmetse muayneden sonra yapacaklarım

cupra tampon
mercek far xenon
cam filmi
daha sonra ise belki jant alırım.....

Aracınız hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin....:eek:key:

Maaşallah cillop gibi kazasız belasız nazarsız inşeALLAH..

demek kamyon bu ...bir kayon için harika görünüyor

sağolun teşekkür ederim

Varol abi seni merak ediyordum Görkem senden bahsediyor hep arabanıda gördüm şimdi maşallah sanada allah kaza bela vermesin çok güzel senin aracında hayırlı olsun

bu arada evet bu kamyon muhabbetini anlamadık :) abi biz cordoba aldık tamam motor sesi kamyonu hatta traktörü hatırlatıyor ama hususi oto bu:)

Adanayada bekleriz Varol abi buyur gel namın aldı yürüdü maşallah

bu arada diğer arkadaşlar için kamyon muhabbetini açıklayım Varol abiden plakayı sorgulatmasını rica ettim sağolsun haberi kötü geldi benim arabanın plakası tramerde kamyon olarak görünmüş

ancak şunu sonra öğrendik benim arabayı aldıgım adam dedi araç alındıgından beri hiç kasko yapılmamış

Geri
Üst Alt