Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Arabamız

bu nasıl boş ya comfortline'dan daha dolu.. :)) hayırlı olsun Allah kaza Bela Vermesin.. 1.6 tdi az yakmıyor haberin olsun :D :D

bu nasıl boş ya comfortline'dan daha dolu.. :)) hayırlı olsun Allah kaza Bela Vermesin.. 1.6 tdi az yakmıyor haberin olsun :D :D

hhaha dimi :D bende bakmaya gittiğimde baya şaşırmıştım 1 paketin içerisine 80 tane şey sokmuşlar :D Teşekkür ederim olduğu kadar artık otomatik ya ona mutluyum

Hayırlı uğurlu olsun umut kazası belasız cezasız kullanman dileğimle........

hhaha dimi :D bende bakmaya gittiğimde baya şaşırmıştım 1 paketin içerisine 80 tane şey sokmuşlar :D Teşekkür ederim olduğu kadar artık otomatik ya ona mutluyum

DSG süper bişey ya.. tek pişmanlığım dsg bir tdi almamam keşke passat değilde jatta dsg alsaymışım diyorum.. doğru bir seçim yapmışsın.. Tekrar hayırlı olsun tekerin düz bassın..

DSG süper bişey ya.. tek pişmanlığım dsg bir tdi almamam keşke passat değilde jatta dsg alsaymışım diyorum.. doğru bir seçim yapmışsın.. Tekrar hayırlı olsun tekerin düz bassın..

passat çok güzel maşaAllah ama dsg bam başka bi dünya :D

Valla ellerinde Jettanın dsg si olsaydı onu alıcaktım ama bütün dizeller düz otomatik ekimde geliyormuş :D

güle güle kazasız belasız günlerde kullanman dileğiyle.. hayırlı olsun..

Valla ellerinde Jettanın dsg si olsaydı onu alıcaktım ama bütün dizeller düz otomatik ekimde geliyormuş :D

en iyisini yapmışın bu devirde manule arabayı satmak bile zor az çekmedim manuel tsi jetta yı satarken en sonunda takasa verdim :D

Geri
Üst Alt