Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni arabam seat leon 1.6 stella

kazasız belasız bınersın ınsallah hayırlı olsun;)

Aracınız hayırlı olsun kazasız keyifli sürüşler dilerim.

xx

Hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullan

teşekkürler arkadaşlar sağolun
evet şahinden sonra leon müthiş geldi valla ...
evet arabam çok temiz sigara bile içilmemiş hiç bir leke yok içinde ben de yasakladım zaten kendimde sigara içmiyorum ...
dediğin 5 kollu çelik nikelaj jantı da araştıracağım tabiki yardımını da ihtiyacım olacaktır ...
evet tüp konusunda haklısınız işte aksarayda en iyi yapan bu işi 1 ya da 2 usta var onlara götüreceğim zaten ...[/QUOT

hayırlı uğurlu olsun ilk öncelikle..jantı kaç olarak düşünüyosun 17 veya 18

tekrardan sağolun ...
jant konusunu henüz düşünmüyorum o nedenle araştırmadım hiç bir bilgim yok ...
zaten taktırmayı düşündüğüm zamanda sizlere kesinlikle danışacağım ...

aracın hayırlı olsun benim aracımdada atiker var çekişte falan bi sorun yaşamadım ancak daha 1 yıl olmadı içinden tıngır mıngır sesler gelio muhtemelen bişiler koptu deponun içinde geziyo şamandırası çok kötü benzine geçtikten sonra tekrar çalıştırdığımda 30km tekrar 30 km :) işçilikte inanılmaz sorunlar yaşadım çok dikkatli ol... ustasını iyi bul... benim yaptırdığım yer 1 kelepçe takmaktan aciz yer çıktı aracımda gereksiz tam 4 adet delik var cam silikonu ve macunla kapatılmış durumdalar... bir başka sıkıntımda şu araç ısındıktan sonra gaza geçme olayı... 1,5 ayda 180 tllik benzin almıştım ısınana kadar yani gaza geçene kadar gittiğim yaklaşık 1 km den dolayı benzin bitti... çok daha hızlı ısıtan modeller varmış... iyi düşün araştır atiker ucuz ama o aradaki 300-400 tl bi şekilde çıkıo :(

Araç çok güzel hocam... kazasız belasız güzel günlerde...

Geri
Üst Alt