Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni araç için yardımlarınız

Alfalarada bak derim özellikle Mito benzinlisi hem az yakıyor hemde 175 beygir ve Sarı ve Kırmızı Ferrari renkleri muhteşem duruyor.

aybars bu arac sana zor gelebılır belkı ama ımkanın el verırse kesınlıkle bunu dusun ender araclardan biri bu...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-2003-model-golf-r32/detay/

2. el 2.0 golf5 tdi olabılır , 2. el a3 1.8T , yada jetta 2.0 TDİ bunlardan sana uyacak varmı??
şemun çok güzel r32 ler ancak ben hergün mutlaka kullanıyorum arabamı.yakıt yüzünden biraz sıkıntı olabilir..gerçi ailem hiç sorun etmiyor ama ben acıyorum.diğer yazdıklarını da şimdlik geri planda tuutuyorum
Alfalarada bak derim özellikle Mito benzinlisi hem az yakıyor hemde 175 beygir ve Sarı ve Kırmızı Ferrari renkleri muhteşem duruyor.
Bağdat caddesindeki alfa showroom una gittim ancak çalışanlar dünyadan bir haber olduğu için başka bir showroom a gidip bakıcam.fakat alfa 2. el alınmalı bence

Aybarsım dün kartal doğuşta beyaz tek kapı gti duruyordu dışarıda satılık. Aklında bulunsun. Clubman'nın çok güzel fotolarını buldum valla aklına yatabilir :D

Aybarsım dün kartal doğuşta beyaz tek kapı gti duruyordu dışarıda satılık. Aklında bulunsun. Clubman'nın çok güzel fotolarını buldum valla aklına yatabilir :D

şuan msn im yüklü değil yükleyince gönderirsin merak ettim resimleri:) cumartesi gidicem kartal doğuşa sabahtan :)

herkes vosvagenden yurumus ama gerek yok tez zamanda sıkılcaksın bellı ...
Fn2 kırmızı yakısır kesınlıkle.

omer 400hp lık r32 den sıkılınırmı be :) ama malesef tuketım:(

Geri
Üst Alt