Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni araç için yardımlarınız

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
Artık aracımı değiştirmeye karar verdim fakat,şuan için karar veremedim..klasman olarak pek farketmiyor 2 kişilik olmadığı sürece.açıkçası dizel olması işime gelir veya tüketimi çok fazla olmayan benzinli..model yılı eski ve km si çok olmayan,rahat elden çıkartabileceğim 50 55 bin liraya kadar bir araç düşünüyorum.
dediğim gibi coupe,sedan,hb,suv..klasman olarak çok önemli değil şimdilik.fikirlerinizi bekliyorum

2.el Rocco yada 0 Golf al derim eğer artık Seat düşünmüyor isen,vW de indirim var sanırım şu an..

2.el Rocco yada 0 Golf al derim eğer artık Seat düşünmüyor isen,vW de indirim var sanırım şu an..
abi golfler pek içime sinmiyor açıkçası ve 3 ay bekleme süresi verdiler..sciroccoları takip ediyorum ama bixenon-sunrooflu çok az var,onlar da sıfırından fazla istiyor şimdilik
Honda s-2000 genclıgının tadını cıkar

mehmet abi, en başından beri gönlümde yatan ender arabalardan bi tanesi zaten.Ancak annem çok tedirgin olduğu için elemek zorunda kaldım

abi golfler pek içime sinmiyor açıkçası ve 3 ay bekleme süresi verdiler..sciroccoları takip ediyorum ama bixenon-sunrooflu çok az var,onlar da sıfırından fazla istiyor şimdilik

mehmet abi, en başından beri gönlümde yatan ender arabalardan bi tanesi zaten.Ancak annem çok tedirgin olduğu için elemek zorunda kaldım
Aybars buyuklerının tedırgılıgını gıder s-2000 al bır daha 22 yasına gelemıyeceksın

Aybars'ım sıfır km Polo GTi ilk tercihim olurdu. Sonrasında düşük km Rocco, A1 1.4 TSI, 1.6 TDI, A3 1.4 TSI, Eos 1.4 TSI. Extreme olabilir ama Mini Clubman S te olabilir :)

aybars 320 de olabılır ıkı olmak kaydı ıtıbarıyle

Aybars buyuklerının tedırgılıgını gıder s-2000 al bır daha 22 yasına gelemıyeceksın
babam için sorun yokta annemin çok yakın bir arkadaşı honda crx ile vefat etmişti..onun çok büyük tedirginliği var.ancak fn2 typer ı gösterdiğimde yumuşadı honda konusunda
Aybars'ım sıfır km Polo GTi ilk tercihim olurdu. Sonrasında düşük km Rocco, A1 1.4 TSI, 1.6 TDI, A3 1.4 TSI, Eos 1.4 TSI. Extreme olabilir ama Mini Clubman S te olabilir :)
polo gtı için konuştum Erhancım vw ile.3 ay süre verdiler..aslında beklenebilir ama öncelikle test etme fırsatım olursa diye bekliyorum..a1 tasarım olarak hoşuma gitmedi,a3 yeni kasa değiştirecek,eos u hiç sevmem,mini clubman farklı bir tercih aklıma girdi şimdi..bu konu sonunda küfretmeyin bana çünkü çok kararsızım :)
aybars 320 de olabılır ıkı olmak kaydı ıtıbarıyle
abi 3.20d lere bakıyorum fakat abuk fiyatlar istiyorlar.mantıklı bulursam aklımdaki arabalardan

Geri
Üst Alt