Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni araç için yardımlarınız

nisaan qashqai güzel araba..o fiyatlara çok rahat bulursun..

babam için sorun yokta annemin çok yakın bir arkadaşı honda crx ile vefat etmişti..onun çok büyük tedirginliği var.ancak fn2 typer ı gösterdiğimde yumuşadı honda konusunda

polo gtı için konuştum Erhancım vw ile.3 ay süre verdiler..aslında beklenebilir ama öncelikle test etme fırsatım olursa diye bekliyorum..a1 tasarım olarak hoşuma gitmedi,a3 yeni kasa değiştirecek,eos u hiç sevmem,mini clubman farklı bir tercih aklıma girdi şimdi..bu konu sonunda küfretmeyin bana çünkü çok kararsızım :)

abi 3.20d lere bakıyorum fakat abuk fiyatlar istiyorlar.mantıklı bulursam aklımdaki arabalardan

Aybars Adapazarı şb. vardı bir tane 2 hafta önce satılmadıysa?

ah be kardeşim, 1.5 ay önce deseydin ya şunu benim arabayı vereydik sana... Leon golf mito cito fln filan boşver, sana güzel bi CLK gider bu saatten sonra ;) o paraya alınabilinecen en prestijli araç. başka araba bakma derim, s2000 al diycem valideye yazık. Ne olursa olsun en hayırlısı olsun senin için güzel kardeşim.

ah be kardeşim, 1.5 ay önce deseydin ya şunu benim arabayı vereydik sana... Leon golf mito cito fln filan boşver, sana güzel bi CLK gider bu saatten sonra ;) o paraya alınabilinecen en prestijli araç. başka araba bakma derim, s2000 al diycem valideye yazık. Ne olursa olsun en hayırlısı olsun senin için güzel kardeşim.

abi sağolasın..senin arabayı çok beğeniyordum zaten biliyorsun ama kısmet değilmiş..gönlümden cidden s2000 geçiyor ama annemi de üzmek istemiyorum bir araba uğruna..clk 270cdi baktım biraz ama km ler çok yüksek..senin kinin yakıtı nasıldı ?

ben fikrimi söyledim
1.polo gtı
2.golf6 tsı highline 160hp
3.scirocco 160hp
4.ibiza cupra
5.bocanegra
6.tdı fr......

Geri
Üst Alt