• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Yeni araç için yardımlarınız

Lejyoner

Administrator
Alfalarada bak derim özellikle Mito benzinlisi hem az yakıyor hemde 175 beygir ve Sarı ve Kırmızı Ferrari renkleri muhteşem duruyor.

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
aybars bu arac sana zor gelebılır belkı ama ımkanın el verırse kesınlıkle bunu dusun ender araclardan biri bu...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-2003-model-golf-r32/detay/

2. el 2.0 golf5 tdi olabılır , 2. el a3 1.8T , yada jetta 2.0 TDİ bunlardan sana uyacak varmı??
şemun çok güzel r32 ler ancak ben hergün mutlaka kullanıyorum arabamı.yakıt yüzünden biraz sıkıntı olabilir..gerçi ailem hiç sorun etmiyor ama ben acıyorum.diğer yazdıklarını da şimdlik geri planda tuutuyorum
Alfalarada bak derim özellikle Mito benzinlisi hem az yakıyor hemde 175 beygir ve Sarı ve Kırmızı Ferrari renkleri muhteşem duruyor.
Bağdat caddesindeki alfa showroom una gittim ancak çalışanlar dünyadan bir haber olduğu için başka bir showroom a gidip bakıcam.fakat alfa 2. el alınmalı bence

Jerky

Kayıtlı Üye
Aybarsım dün kartal doğuşta beyaz tek kapı gti duruyordu dışarıda satılık. Aklında bulunsun. Clubman'nın çok güzel fotolarını buldum valla aklına yatabilir :D

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
Aybarsım dün kartal doğuşta beyaz tek kapı gti duruyordu dışarıda satılık. Aklında bulunsun. Clubman'nın çok güzel fotolarını buldum valla aklına yatabilir :D
şuan msn im yüklü değil yükleyince gönderirsin merak ettim resimleri:) cumartesi gidicem kartal doğuşa sabahtan :)

omercanilica

Kayıtlı Üye
herkes vosvagenden yurumus ama gerek yok tez zamanda sıkılcaksın bellı ...
Fn2 kırmızı yakısır kesınlıkle.

Üst Alt