Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni araç aldım. Bir konuda yardıma ihtiyacım var.

trk_1990

Kayıtlı Üye
Aracım resimde görüldüğü gibi yayları değiştirilmiş şekilde aldım. Kendi memleketimde yollar biraz kötü olduuğu için zaman zaman altını sürttüm ne yazıkki. Şimdi aracımı biraz kaldırmak istiyorum fakat aracımda kaç cm yay olduğunu bilmiyorum. 5cm ise 3.5'a 3.5 ise orjinal yaylarını taktırmayı düşünüyorum. Bu konuda tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Aracım resimde görüldüğü gibi yayları değiştirilmiş şekilde aldım. Kendi memleketimde yollar biraz kötü olduuğu için zaman zaman altını sürttüm ne yazıkki. Şimdi aracımı biraz kaldırmak istiyorum fakat aracımda kaç cm yay olduğunu bilmiyorum. 5cm ise 3.5'a 3.5 ise orjinal yaylarını taktırmayı düşünüyorum. Bu konuda tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Resimdekine bakılırsa 5cm hatta soğuk pres bile olabilir arkalarında yüklü binilirse lastik davlumbaza sürter cevrenizde bir amortisörcü yada tanıdık usta varsa kontrol ettirin pres mi yoksa 5 lik mi diye ona göre alırsınız

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Resimdekine bakılırsa 5cm hatta soğuk pres bile olabilir arkalarında yüklü binilirse lastik davlumbaza sürter cevrenizde bir amortisörcü yada tanıdık usta varsa kontrol ettirin pres mi yoksa 5 lik mi diye ona göre alırsınız

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam bilgilendirme için teşekkür ederim. Bilmek istediğim sadece şu; Araca 3.5 cm yay taktırırsam şu anki duruma göre yükselir değil mi? Aldığım adamla da görüştüm 5 veya 6lık dedi. Piyasada 6'lık yok dediğin gibi soğuk pres olabilir.

Şuan aracın press li bana kalırsa woglant 3.5 yay yada orjinalin yay alırsan sıkıntı çıkarmadan yola devam edersin..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaşlar çok teşekkür ederim. 2 Ağustosta istanbula gideceğim. 3.5'luk yay alacağım kafamda netleştirdim. Eibach ve vortgland almayı düşünüyorum bakalım uygn bir şey bulurum inşallh herkese çok teşekkğr ederim.

İyi günler, ben aracımı Yen'i aldım. Çok fazla araştıramadım, aracım 1.6 dizel otomotik.
Benim anlamadığım nokta şu, ruhsatta 1.6 dizel CRI yazıyor. CRI STAYLE var bildiğim kadarıyla, ama CRI yı tek başına duymadım, yardımcı olurmusunuz, hiç bilgi sahibi değilim,şimdiden çok teşekkür ederim hepinize.

İyi günler, ben aracımı Yen'i aldım. Çok fazla araştıramadım, aracım 1.6 dizel otomotik.
Benim anlamadığım nokta şu, ruhsatta 1.6 dizel CRI yazıyor. CRI STAYLE var bildiğim kadarıyla, ama CRI yı tek başına duymadım, yardımcı olurmusunuz, hiç bilgi sahibi değilim,şimdiden çok teşekkür ederim hepinize.
Hayırlı olsun kardeşim.
Fakat yeni bir konu ile kendini tanıtıp sorunu sorabilirsin.
Konu içinde konu olmaz

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt