Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni araç alımı...

serenity

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar kısmetse haziran ayında buradaki görevim bitiyor ve tayin olacağım. Burada temiz bir tipom vardı. Onu da bi arkadaşa sattım. Yeni araç almayı planlıyorum. Şu anda aklımdan Honda civic black edition geçiyor. Aracı şimdi hesaplıyken alıp gelince de teslim almayı planlıyorum. Siz ne dersiniz? Aradığkm özellikler öncelikle sedan, otomatik vites, donanımı da 2011 leonumdan daha iyi olsun istiyorum. Fiyatına göre sıfır alabileceğim araç bu görünüyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fiyat aralığın nedir abi bence tercih güzel bayi elinde o kadar tutmaya bilir

kurye ile elden teslime verildi

Bayiyi bağladım sıkıntı yok şu anda. 70-75 arası limitimiz var. Büyük ihtimalle bu hafta içinde almış olacağım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

hayırlı olsun yenı görev yerın abicim sag salım gel yenı arcında şimdiden hayırlı olsun kazasız belasız kullan bır tur verırsın artıkk :D

İlla sıfır araç ise civic güzel olur.
Ama önerim ikinci el d segment ya da suv dan yana. Az para değil...

Geri
Üst Alt