Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni A3 ve Golf VII Gün Işığına Çıktı...

photoshop rpogramları olmasa bu dergilerde çalışanlar ne iş yapıcak merak ediyroum. :)

golf 6 dan öncede olduğu gibi binlerce foto çıkar hiç birisnin aracın gerçek hali ile uzaktan yakından alakası olmaz. pek inanmıyorum ben bu fotolara.

photoshop rpogramları olmasa bu dergilerde çalışanlar ne iş yapıcak merak ediyroum. :)

golf 6 dan öncede olduğu gibi binlerce foto çıkar hiç birisnin aracın gerçek hali ile uzaktan yakından alakası olmaz. pek inanmıyorum ben bu fotolara.

büyük oranda tutuyo ama Yunus'um bu tarz fotolar araç çıktığında.. :)

neresi tutuyor yiğit çakma golf 6 resimlerinin tamamı golf V fotolarının ps haliydi buda öyle uzaktan yakından alakası yok.

merak ediorsan mesela diğer jetta konusunu aç bak. resmi çaıklamadaki aracın tasarımı ile ps olanın arasında alaka yok sadece içlerinden nasıl yakıştırmışlarsa onu yapmışlar eski aracn üzerinden.

golf kasalarını takip etmek mümkün olmayacak bir kac yıl sonra

bu çakma fotolar çıktıkça mesut ggibi insanların aklı karışıyor

golf 6 daha 2 sene oldu çıkalı normalde 5 yıl olmadan çıkmaz ama yenisi herhalde golf 6 satışlarının düşüklüğünden oldu, bence en iy Golf MKV

golf 6 golf Vten fazla satıyor şuan avrupada :) hatta geçen sene avrupanın en çok satan modeli idi.

Nerde o eski golfler be....

Bu arada audi nin plakası özel galiba:D

Geri
Üst Alt