Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni 1TL, Buda Sonunda Oldu !

dmRhn

Kayıtlı Üye
Uzun zaman önce duymuştum, demir 1TL olan paraların ATATÜRK amblemi kaldırılıp yerine farklı bir amblem konulacağını. Bu sabah Migros Markete gittim alışveriş yaptım ki paranın üstünü bozuk para olarak verdiler içerisinde ise 1TL vardı, cebimden çantaya atacakken paraları gözüme çarptı ve şok oldum buyrun size resimleri göstereyim. Eğer bunu parayı alırken farketseydim inanın bu parayı kabul etmezdim...

:ahkafam:

Ekli dosyalar

• arka_800x600.JPG
    arka_800x600.JPG
    56.9 KB · Görüntüleme: 161
  • on_800x600.JPG
    on_800x600.JPG
    54 KB · Görüntüleme: 139
Birader bunlar mansiyon paralar..sınırlı sayıda olup özel izinle basılıyor..Bence abatılacak bir şey yok..Türkçe olimpiyatları içinde basılmıştı..internette bir sürü haber yapılmıştı..daha birlik olunması gereken bu günlerde bence takılmak yerine para kolleksiyonu yapan birine hediye edebilirsin...:)

her yerden kaldırsınlar yüreğimizden nasıl kaldıracaklar forum kuralları gereği küfür ve hakaret iççeren kelime kullanamıyoruz ama benim artık ağzım burnum çarpılacak :mad::mad::mad::mad::mad::mad:

abartılacak bir durum yok. sınırlı sayıda üretilen paralar. daha önceki hükümetlerdede yıllardada aynı uygulama yapılmıştı

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
çok sıkıntı yaratacak bir durum yok sınırlı sayılıda üretilmiştir. olimpiyat, dünya veya avrupa şampiyonalarının türkiyede düzenlenmesi durumundada tasarlanan madeni paralar varmış. bence takılmayalım çok sıkıntı olacak bir durum değil

Arkadaşlar kusura bakmayin ama abartilacak bişey yok tabi....pkk elebaşina çocuklarimizi öldürten köpeğe türkiye seninle gurur duyuyor diye bağirilan ülkede abartilacak bişey olur mu caniiiiiimmmmmmm.......

Bizim millet akil tutulmasi yaşiyor akil!!!!!!!!!!!!!sapittik sapittik!!!!bu gün paran-yarin dilin-öbürgün dinin-daha öbürgün de artik anamiz bacimiz......SINIRLI BİR ŞEKİLDE ELİMİZDEN ALINACAK....
az cok aklı çalışan biri olarak senin gibi düşünmüyorum. cok abartmışsın ama saygı duyarım. gerek yok bukadar karamsarlığa bence

az cok aklı çalışan biri olarak senin gibi düşünmüyorum. cok abartmışsın ama saygı duyarım. gerek yok bukadar karamsarlığa bence

Gayet aklı çalışan biri olarak bende senin gibi düşünüyorum Mesut kardeşim..Gökhan hocanın fikrine saygım var ancak halkın iradesine daha da fazla saygı duyulması kanaatındeyim..Ve bu saygı çerçevesinde herkes akıl varlığını seçim sandığında kullanacağından hiç şüphem yok..Hepimize iyi oto forumları olsun...

Geri
Üst Alt