Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni 0 arabamla kaza yaptım arkadaşlar yardım edebilirseniz çok sevinirim

hem gelip aracına zarar versin bide ağzımı bozmak istemiyorum ama , şöyle diyim ozaman cins cins konuşsun ... Aklı sıra espiri yapsın patlatsan bitane haklı durumdayken haksız duruma düşeceksin... Neyse kardeşim geçmiş olsun , pasta cila uygulanabilir ama çizik çok derinse yinede belli olur diye düşünüyorum bence deneme yapın eğer olmazsa düzeltilebilir. İyi bir kaportacı için basit bir işlem aracınızın değeri düşer ama sıfır araba aldığınızda marşa bastığınızda zaten aracın değeri düşüyor değişim olmadığı sürece satışta çok bir sıkıntı yaşamazsınız resimlerini çekip gösterirsiniz olmadı alıcının içi rahat etsin diye... Zaten 2.el araba alacak da o kadar detaya takılmazlar sanırım eğer o kadar detaya takılacak bir 2.el araç alıcısı var ise gitsin sıfır alsın ama dimi :)

Çok geçmiş olsun, Allah beterlerinden saklasın..

geçmiş olsun Rabbim beterlerinden saklasın...
ne araban cizik olsa kızlar bakmayacakmı bu ne yaa He bakmayacak senin gibi denyönün teki gelip yurmasaydı inenin binen hattı hesabı yok deseydin ...

Allah beterinden saklasın çok canınızı sıkmayın gözünüz gibi bakıyorsunuz sizin dışınızda milyon tane negatif etken var biri olmasa biri buluyor bende canımı çok sıkıyordum başta ama yapacak bişey yok kaza yapmasan bebeler bisiklet dayama yeri niyetine kullanıyor, çöp arabası çiziyor, park halindeyken sürtüyor kuşlar bile acımıyor....

Konuyu açan arkadaş noktalama işaretlerine uymamış eyvallah da burada okadar küfür etmeyi düşünen arkadaşlar konuyu biraz daha dikkatli okuyup orada bahsi geçen iki ayrı şahısın olduğunu (520 sürücüsü ve arkadaşın dayısı) anlamış olsalardı elemanın dayısına boşyere saydırmamış olurlardı.. Neyse her durumda geçmiş olsun.. Maslak Atatürk Sanayide bu işlerle uğraşan sağlam tamir merkezleri var bir ikisine danış boyada çok sorun yoksa göçükleri düzelttirip dayının söylediği gibi boyasız bir şekilde üstüne pasta cila ile düzeltilebildiği kadar düzeltilir.. Hiç içine sinmez ise hasar resimlerini çekip boyatırsın boya işlemini herhangi bir yetkili servisde karşı tarafın trafik sigortası ile yaptırabilirsin..

Geri
Üst Alt