yeni 0 arabamla kaza yaptım arkadaşlar yardım edebilirseniz çok sevinirim | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

yeni 0 arabamla kaza yaptım arkadaşlar yardım edebilirseniz çok sevinirim

Luanrart

Kayıtlı Üye
5 20 ile arabalarımızın yanları sürtüştü benimki boydan boya çizildi bide çamurlukta göcükler oldu ön kapıda da bir kaç ustayla konuştum kapıları çıkartıcaklarmış macunlucaklarmış boyayacaklarmış ama dayıma danıştım ilk o baya bilgilidir dedi ki o kapıları sökecekler ve tekrar takıldığı zaman fabrikada takıldığı gibi olmıcak boya olursa da değeri 1500 2000 düşücek dedi o yüzden gerek yok pasta cila yapılsa göcüklerde hal olsa tamamdır dedi sen bu arabayı sokağa koyuyosun yani gene çizilcek falan diyerek yiğenini ayar etti benim cebimden bişi çıkmıcak adam hatalı çünkü ama ben jantım çizilince 3 gün yüzüm gülmedi yani öle hassas bi adamım sizce ne yapmayalıyım bide servise götüreceksem hangi seat servisi en iyisidir erya evimin dibinde hep götürürüm ara ara kayadibi uzak ve ufak biraz başkada bilmiyorum araba martta alındı 7500 km de gri seat ibiza üniye gidiyorum siz düşünün artık ne kadar önemli bişi araba benim için bide dalga geçti ya nolur araban çizik olursa kızlar bakmaz mı dedi öle bi adam oda işte. bide bildiğiniz bak bu usta iyidir dediğiniz birileri var mıdır değerli scw kullanıcıları şimdiden teşekkür ederim ilginiz için

kfy

Administrator
büyükşehirde araç kullanıyorsun olur böyle şeyler geçmiş olsun..aracın resimlerini çek şimdi ve yapılırken ve arşivle satarken en azından alıcıya verirsin.böyle dolaşırsan hep gözün orada olucak bu daha kötü aracını seven birisi olarak.

RedLine

Kayıtlı Üye
sıfır araçta can sıkıcı bir durum geçmiş olsun bu kadarla kurtulmussunuz

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
5 20 ile arabalarımızın yanları sürtüştü benimki boydan boya çizildi bide çamurlukta göcükler oldu ön kapıda da bir kaç ustayla konuştum kapıları çıkartıcaklarmış macunlucaklarmış boyayacaklarmış ama dayıma danıştım ilk o baya bilgilidir dedi ki o kapıları sökecekler ve tekrar takıldığı zaman fabrikada takıldığı gibi olmıcak boya olursa da değeri 1500 2000 düşücek dedi o yüzden gerek yok pasta cila yapılsa göcüklerde hal olsa tamamdır dedi sen bu arabayı sokağa koyuyosun yani gene çizilcek falan diyerek yiğenini ayar etti benim cebimden bişi çıkmıcak adam hatalı çünkü ama ben jantım çizilince 3 gün yüzüm gülmedi yani öle hassas bi adamım sizce ne yapmayalıyım bide servise götüreceksem hangi seat servisi en iyisidir erya evimin dibinde hep götürürüm ara ara kayadibi uzak ve ufak biraz başkada bilmiyorum araba martta alındı 7500 km de gri seat ibiza üniye gidiyorum siz düşünün artık ne kadar önemli bişi araba benim için bide dalga geçti ya nolur araban çizik olursa kızlar bakmaz mı dedi öle bi adam oda işte. bide bildiğiniz bak bu usta iyidir dediğiniz birileri var mıdır değerli scw kullanıcıları şimdiden teşekkür ederim ilginiz için
geçmiş olsun Allah daha beterinden korusun
ayrıca
ne demek nolur araban çizik olursa
ben böyle adamları anlamıyorum
benle hiç işleri olmasın afedersiniz ama böyle eş...lerin
kardeşim ben rahat edemiyorum o haldeyken
sen nasıl bazı şeyleri hazmedemiyorsan ben de bunu hazmedemiyorum diyecen basacan küfrü sonra da bişey dedi mi nolmuş yani küfrettiysem diyecen.

WeLeT

Kayıtlı Üye
Keşke noktalama işaretlerine uysaydın..Geçmiş olsun..

s.aydin

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun Allah beterinden saklasın bunda da vardır bir hayır de..

Üst Alt