Yeni İbiza'm için görüş ve yorumlarınız | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Yeni İbiza'm için görüş ve yorumlarınız

mekanuaes

Kayıtlı Üye
Merhabalar daha önceden tanışma konusu açmıştım şimdi ise yardımlarınıza ihtiyacım var ikinci aracım benim bu eskisi peugeot 106 idi ona rahatlıkla modifiye denilebilecek şeyler bulabiliyodum angle far vb gibi bu aracıma bişey bulamadım yardımınızı istiyorum şimdi aracıma neler yapabilirim teyp değiştirme konusunda yardımcı olursanız ayrı bir mutlu olurum birde dijital ekran yazıları silinik bu ekranı nereden bulabilirim şimdiden cevaplayan arkadaşlara teşekkürler.

14947_10151353387703724_1160252127_n.jpg

580501_10151353299153724_1761626205_n.jpg

#ismail

Kayıtlı Üye
Ynt: Yeni İbiza'm için görüş ve yorumlarınız

Hoşgeldiniz güle güle kullanın :)

habildinar

Kayıtlı Üye
Teyp değiştirme konusunda şöyel biliyorum, klima düzeneğini sökmek bayağı zormuş sanırım, bu yüzden klima kontrol ünitesinin hemen altındaki bölüme teyp konulup, bağlanıyormuş, you tube da bayağı video var konuyla alakalı. İyi bir usta bulursam ben yaptıracağım aynısından.

Dijital ekranıda çıkmacılardan temin edebilirsin kanımca. Orjinalibi bulmak zor, bulunsada tuzlu olur :)

mekanuaes

Kayıtlı Üye
Teyp değiştirme konusunda şöyel biliyorum, klima düzeneğini sökmek bayağı zormuş sanırım, bu yüzden klima kontrol ünitesinin hemen altındaki bölüme teyp konulup, bağlanıyormuş, you tube da bayağı video var konuyla alakalı. İyi bir usta bulursam ben yaptıracağım aynısından.

Dijital ekranıda çıkmacılardan temin edebilirsin kanımca. Orjinalibi bulmak zor, bulunsada tuzlu olur :)
evet iyi bir ustaya yaptırmak lazım aksesuar için teşekkür ederim :)

skymz

Balıkesir Bölge Sorumlusu
Eskilerden bir ibiza almıştım aldığımda bu haldeydi,

Biraz uğraştım ve onu çok güzel hale getirdim;

Bu yaptığım uygulamaları yapabilirsin kırmızı da da çok güzel duracağına eminim..:)

mekanuaes

Kayıtlı Üye
Eskilerden bir ibiza almıştım aldığımda bu haldeydi,

Biraz uğraştım ve onu çok güzel hale getirdim;

Bu yaptığım uygulamaları yapabilirsin kırmızı da da çok güzel duracağına eminim..:)
Yapılan uygulamaları isimleriyle anlatsan sevinirim sis farı haricinde bir fark göremedım ben :) seatlar hakkında hiç bir bilgim yok çünkü üzerlerinde yapılan değişiklikleri fark edemıyorum :)

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Bir beşiktaş app yaptırın. Jantlar değişmeli farları elden geçirin stoplarıda. camlara film aynalara piano black. güzel bir egzoz.

Üst Alt