Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni İbiza Kol Dayama

merhaba, ben iki farklı kol dayama taktırdım çok iyi olmadı, zayıf olmama rağmen yüklenince garip sesler geliyordu. subat ayında serviste orjinalini taktırdım 630 tl tuttu pahallı ama kesinlikle o paraya değer. dışı deri ici kadife kaplama, ayrıca derisi direksiyon ve el freni ile aynı malzeme.

Merhaba, bende zubizu indirimi ile Doğuş oto da 630 tl ye taktırdım. Hem görseli hemde kalitesi gayet güzel. Biraz pahalı tabiki ama kalitesiz ürün taktırmaya gerek yok bence...

N11 den aldım gayet gözel büyük mevlalar vemeye gerek yok

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadas eski kasa icin almistir muhtemelen yeni kasa icin nette bire bir uyumlu yok. Bende servisten araci alirken taktirmistim.650 tl istiyorlar.
2 modeli var birisi kumas kaplama digeri deri kaplama. Ben deri olani sectim

Antalya başaran 900₺ istedi bnden bugün itibari ike

Omsanın ürettiği kolçaklar fiyatını net bilmiyorum ama onlar da bayağı kaliteli. Omsanın bayiliğini yapıyoruz çok sattığımız bir ürün.

Bende Ankara’da oturmaktayım 2016 model İbiza var Samsun’dan 330 tl ye alıp şaşmazda 50 tl ye taktırdım. Aydoğanlar 380 tl işçilik istemişti. Yan sanayi taktırmayı düşünen arkadaşlar bardaklığa taktırmasın çünkü çok oynama yapıyor. bu parça direk şasiye takıldığı için en ufak sorun yaşamazsınız ben çok memnunum

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt