Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Üye Kısıtlaması

mrtcntkn

Kayıtlı Üye
arkadaşlar foruma üye olan direk paldır küldür soru soruyo illaki birisi cevap veriyor ve adam cevabını alıp gidiyor..buda forumda hem üyelerde kirlilik hemde konularda kirlilik yaratıyor..buna bir çözüm olarak;

- foruma üye olana sadece üyeler bölümü açık olsun orda kendini tanıtsın mesaj sayısı 1 olunca diğer konular açılsın ..
-mesaj sayısı 10dan az olunca konu açma yetkisi olmasın..

bilmiyorum bana katılan var mı ? görüşlerinizi belirtmeniz dileğiyle ..teşekkürler

kesınlıkle katılıyorum kardesım cok dogru dusunmussun

Mantıklı.. Çok fazla naylon üye var diye düşünüyorum.

siteyi düşünmeniz çok güzel..benimde bi düşüncem var 6,9,12 vs aydır siteye girmeyen kim varsa süresiz uzaklaştırma gibi ve sistemden otomatik tüm üyelere önceden e-mail yollamak

o da olabilir Cezmi abi ama hani ilk siteye girişte bi önlem alırsak daha güzel olabilir ilersi için

değiiklik yapılacak kaçarı yok..hatta her bölge kendi sorumlusunu kendi seçicek

çok doğru tespit knk yeni üye oluyor alıcağını veya görüceğini görüp çıkıyor.

siteyi düşünmeniz çok güzel..benimde bi düşüncem var 6,9,12 vs aydır siteye girmeyen kim varsa süresiz uzaklaştırma gibi ve sistemden otomatik tüm üyelere önceden e-mail yollamak

aman cezmi abim malum 3 ay sonra askerim 6 ay felan giremem banlanmayalım :D

Geri
Üst Alt