Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Üye Kısıtlaması

2128 msj.olan birisi uzaklaştırma almaz..sıkıntı yok özellikle FENERBAHÇE

pek sanmam:) ben ömeri bekliyorum

benim de naçizane önerilerim;

- mesaj sayısı 20'den az olan üyenin açacağı konu öncelikle admin'lerin onayına gönderilsin, konuya benzer konu varsa açılmasın..yoksa açılabilsin. böylece konu kirliliğinin de önüne geçilebilir. adminlere ekstra yük gelir, orası biraz sıkıcı olabilir.

- üyenin kendini tanıtmasının da bir formatı olsa nasıl olur? yani "ben ahmet, memnun oldum, iyi forumlar" demek pek tanıtıcı olmuyor aslında.."ben ahmet, izmirdeyim, 35 yaşındayım,şu işle uğraşıyorum/öğrenciyim seat xxx kullanıcısıyım/seat almayı düşünüyorum" gibi bişey olabilir..

belki biraz fazla kuralcı öneriler ama en azından bi süre forumun sakinliği açısından faydalı olabilir diye düşündüm.

yeni üyelere üye olur olmaz üyelerimiz bölümünde kendilerini tanıtmaları konusunda ricada bulunuyoruz zaten direkt ekranda görünüyor ama bunu önemsemeyenler oluyor onlarıda uyardıgımız zaman açılıyor konular. bazı üyeler var hiç mesaj yazmadan sessiz sedasız forumu takip ediyor okuyor vs ama yorum yapmıyor onların haricinde çok aktif olmayanlar arada bir girip merak ettiklerini sorduklarında yavaş yavaş siteye kaynaşmış oluyorlar.

bizler kadar aktif olmayan üyelerin onları karşıladıgımızda gördükleri samimiyet kapımızın sonuna kadar açık oldugunun kanıtıdır bunu beğenende zaten ister istemez aktif oluyor kopamıyor bence bir düzenlemeye gitmeye gerek yok üyelerimiz bölümünde tanıtıcı mesaj atmaları için gereken uyarı ekranda cıkıyor açmayanlar için tek açıklama var açmak istememiş yada üşenmiş önemsememiştir

benim de naçizane önerilerim;

- mesaj sayısı 20'den az olan üyenin açacağı konu öncelikle admin'lerin onayına gönderilsin, konuya benzer konu varsa açılmasın..yoksa açılabilsin. böylece konu kirliliğinin de önüne geçilebilir. adminlere ekstra yük gelir, orası biraz sıkıcı olabilir.

- üyenin kendini tanıtmasının da bir formatı olsa nasıl olur? yani "ben ahmet, memnun oldum, iyi forumlar" demek pek tanıtıcı olmuyor aslında.."ben ahmet, izmirdeyim, 35 yaşındayım,şu işle uğraşıyorum/öğrenciyim seat xxx kullanıcısıyım/seat almayı düşünüyorum" gibi bişey olabilir..

belki biraz fazla kuralcı öneriler ama en azından bi süre forumun sakinliği açısından faydalı olabilir diye düşündüm.

en iyisi bu sanki..

bende diyorum ki çeşitli yasaklamalar kurallar insanları sıkabilir çünkü adam buraya ya arama motorundan geliyor ya da tesadüfen geliyor çekingenlik olması doğal ama arkadaş tavsiyesiyle gelen bizler için böyle bi problem yok buradaki topluluğun ne kadar elit bir topluluk olduğunu bilerek geliyoruz ve hiç düşünmeden kişisel bilgilerimizi plaka bilgilerimizi paylaşıyoruz benim fikrim insanları rahat bırakmak nasıl olsa zamanla elenecektir

Geri
Üst Alt