Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni üye olanların mesajları

- 48 -

Kayıtlı Üye
bu konuda eğer olabilirse ve mümkünse bir şey önermek istiyorum bu tabi serbaylık bir olay yapılıp yapılamadığı ile ilgili..
onaylanıp onaylanmaması da yöentime bağlı..

yeni üyelerimiz yeni üye olduklaırnda kendilerini tanıyorlar ve hepsinin yeni üye mesajında yeni üye yazıyor..
sadece yeni üyelermiz bölümündeki ilk mesajlarına otamatik numra şansımız var mı.?
ha buna yazmıştım diye düşünmek için evet tıklayıp aşağı indiğimizde bunu görebiliyoruz ama yukardan takip edenler için bir kolaylık alabilir diye düşündüm..
teşekkürler

Bende şöyle birşey diyeyim. ne zamandır aklımda ama konu açmamıştım burda fırsat oldu. bence yeni üyeler kendilerini tanıttıklarında, tanıtma amaçlı açtıkları konular sadece yeni üye konu başlığı altında görünsün. forumumuzda yukarda "yeni mesajlar" imgesine tıkladığımızda son yorum yapılan mesajları görüyoruz o mesajların yarısı neredeyse yeni üye için açılan konular. bence yeni üye konuları sadece kendi başlığı altında görünsün. tanışmak isteyen veya hoşgeldin demek isteyen o konu başlığına girerek bunu yapsın. yeni mesajlar butonuna tıklandığında listede görünmesin isterim şahsen. nacizane fikrimdir

Geri
Üst Alt