Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yenı ıbıza 1.0 tsı mı _ leon 1.2 tsı mı (0 km)

hakan84

Kayıtlı Üye
Merhaba arkdaslar bir onceki kasa ibiza tdi mi satali 1 yil oldu. 1 yildir arabasizim.
Ev alma isine girmistim. Ama bi turlu kismet olmadi. Bende kizdim vaz gectim. Hayata 1 dahami gelicez diyerek.
Arac almaya karar verdim. Max 90 bin butce ayirabilirim.
Sizce seat ibiza 1.0 tsi 95 veya 115 mi
Led olucak .
Seat leon 1.2 tsi mi leonda led zor gibi.
Veya alternatif
Polo vs de olabilir.
Mutlaka hiz sabitlemw olmali manual veya dsg duruma gore.
Yardimlariniz icin teskkurler..

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Ben c segment Leon diyorum...

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Leonunda yil sonu kasasi degisecegi soyleniyor. İbiza zaten yeni degisti. Enaz 5 yili var .gerci ibizaninda leona gore( -) tarflari var. Baya karisik..

Merhaba arkdaslar bir onceki kasa ibiza tdi mi satali 1 yil oldu. 1 yildir arabasizim.
Ev alma isine girmistim. Ama bi turlu kismet olmadi. Bende kizdim vaz gectim. Hayata 1 dahami gelicez diyerek.
Arac almaya karar verdim. Max 90 bin butce ayirabilirim.
Sizce seat ibiza 1.0 tsi 95 veya 115 mi
Led olucak .
Seat leon 1.2 tsi mi leonda led zor gibi.
Veya alternatif
Polo vs de olabilir.
Mutlaka hiz sabitlemw olmali manual veya dsg duruma gore.
Yardimlariniz icin teskkurler..

Benim şahsi görüşüm leondan yana her konuda sizi memnun eder

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Leon iyidir hem kampanya da var şuanda 20 mayısa kadar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Leon diye görüşümü belirtiyorum.

Yorumlar ıçın tesekkurler herkes leon dıyor Galiba . Leonda led olmayınca gözume pek guzel gelmıyor. Acıkcası
Bayıye tekrar gıttıgımde 1 er test surusu sonrası fıyat ıncelemesı ıle son kararı verıcem .

Ben de leon u öneririrm. İbiza çok güzel oldu ama hem motoru yetersiz hem de kabinde neredeyse heryer sert plastikler

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt