Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

YENİ LEON MU, SCİROCCO MU, RCZ Mİ ? ACİL YARDIM

mk_32

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhabalar.. Aslanımı satınca 3 yıldır forumdan uzak kalmıştım.. Bendeki leon aşkı hiç bitmedi tabi.. Şimdi tekrar almak istiyorum ama kararsız kaldım.. Alacağım Leon 2013 veya 2014 model 1.6 TDİ cam tavan + led paket + 17 jantlı olacak.. Diğer taraftada 2011 veya 2012 model 1.4 TSI 160 PS cam tavanlı ve 18 ınterglass jantlı scirocco var.. İkisinin fiyatıda aşağı yukarı aynı 60-62 bin arası İkisi arasında çok kararsız kaldım.. Yardım ederseniz sevinirm.. Tabi renk konusunda da önerilerinizi bekliyorum.. Leonda beyaz la kırmızı arasında kaldım.. Sciroccoda beyaz tercihim.. Tabi üçüncü bi araçta düşünürsek 2011 veya 2012 model Peugeout RCZ beyaz renk olabilir.. Onun fiyatıda aynı.. 2014418112732188_2013218125637909_new-leon-header.jpg New-SEAT-Leon.jpg VW_Scirocco_2008_(2008-08-30).jpg fft99_mf808524.Jpeg Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim..

şimdi leonla diğerleri aynı tarz araç değil ki. kıyaslama yapmak zor...
scirocco ile rcz kıyaslarım ama leonu oraya koyamam...

şimdi leonla diğerleri aynı tarz araç değil ki. kıyaslama yapmak zor...
scirocco ile rcz kıyaslarım ama leonu oraya koyamam...
yani hocam fiyatları aynı o yüzden bende kararsız kaldım.. aslında tasarım açısından değerlendirmek lazım..

Ben eğer bekar olsam, araç almayı düşünsem, cebimde de bunları alabilecek kadar para varsa scriccodan şaşmam... Leonu zaten kullanmışsın.. Kendi değerlendirmemde bir almanla bir fransız yarışıyorsa alman mutlaka galip gelecektir.. Velhasıl scricco......

Valla ben leonda karar kilmistim fakat evli ve çocuk olacak diye yazılım yapılınca çok başarılı oluyor dti yeni kasalar. Birde leonda beyaz veya kırmızı scirocco da mavi veya vişne kırmızı

Hiç düşünme. 160ps rocco yapıştır :) Tek kapı sıkıntın varsa leon al. Fransız arabalarının en kralını kaldır çöpe at :)

Teşekkür ederim arkadaşlar.. Bekarım.. tek kapı sıkıntım yok ama bazen lazım olabiliyor işte.. O yüzden RCZ nin arka koltuğuna oturdum ve iki büklüm oldum kafam cama değiyordu.. RCZ nin tipine hasta oluyorum. diğer iki araçtan daha şekil gibi geliyor.. Tabi alman kalitesi fransızla mukayese bile edilmez ama RCZ yi gören dönüp bir daha bakıyor.. Scirocco demode oldu gibi geliyor bana.. Birde olayın yakıt olayı var tabi 1.6 TDI leonumla yakıtı düşünmeden istediğim şekilde gezebilirim, fakat scirocco nun yakıtı insanı düşündürüyor.. Scirocconun yakıtı konusunda bilgisi olan var mı o_O

Son düzenleme:
Teşekkür ederim arkadaşlar.. Bekarım.. tek kapı sıkıntım yok ama bazen lazım olabiliyor işte.. O yüzden RCZ nin arka koltuğuna oturdum ve iki büklüm oldum kafam cama değiyordu.. RCZ nin tipine hasta oluyorum. diğer iki araçtan daha şekil gibi geliyor.. Tabi alman kalitesi fransızla mukayese bile edilmez ama RCZ yi gören dönüp bir daha bakıyor.. Scirocco demode oldu gibi geliyor bana.. Birde olayın yakıt olayı var tabi 1.6 TDI leonumla yakıtı düşünmeden istediğim şekilde gezebilirim, fakat scirocco nun yakıtı insanı düşündürüyor.. Scirocconun yakıtı konusunda bilgisi olan var mı o_O

var. kmde 40 50 krş :)
Rocco alırsın seat alırsın keyfine göre herşeyi yaptırırsın. RCZ alırsın stock halde bir ömür binersin sıkılırsın değiştirmek istersin piyasasını istediğin şekilde bulamazsın v.s v.s.
RCZ almaktansa megane RS alırım daha iyi :)

Scirocco derim ben de eğer Leon a bindiysen... Fransızlardan kaçabildiğin kadar kaç...

Geri
Üst Alt