Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

YENİ LEON 16" JANTLAR SIFIR SATILIK

kedikesenfare

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,

15 Nisan'da yeni leonum geliyor üzerindeki jantlar 16" klasik çelik leon jantı biliyorsunuz jant+lastiği hiç kullanmadan satmayı düşünüyorum. Fiyat olarak 4 Jant + Lastik : 1450 TL pazarlıksız, düşünenler buradan yazsınlar irtibat numaramı paylaşayım.

Merhaba arkadaşlar,

15 Nisan'da yeni leonum geliyor üzerindeki jantlar 16" klasik çelik leon jantı biliyorsunuz jant+lastiği hiç kullanmadan satmayı düşünüyorum. Fiyat olarak 4 Jant + Lastik : 1450 TL pazarlıksız, düşünenler buradan yazsınlar irtibat numaramı paylaşayım.
Hayırlı satışlar orjinal isteyene güzel fiyat bence

Merhaba arkadaşlar,

fiyat gayet iii 5x100 mü acaba benım cordobaya yakışır acep bakmak hayal kurmak lazım.varsa bi resim ii olur arattırma bana gogul da :) hayırlı satışlar bol müşteriler :)

İbizayada olmaz bunlar degil mi.
Hayırlı satışlar

Geri
Üst Alt