Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

YENİ LEON 16" JANTLAR SIFIR SATILIK

Hayırlı olsun aracın hayırlı satışlar

ÇoK yaratıcı birisiyim!.. Acayip sorun yaratırım

Ben de leon 1.2 siparis verdim mayista gelecek. 16 inç orjinal jantli gelecek ama gelen araclarda 17 inç jant varsa aradaki farki vererek sizinkiyle degistirebiliriz dediler. 16 inç mi 17 inç mi ikisinin de + ve - lerini soyleyebilir misiniz.

Ben de leon 1.2 siparis verdim mayista gelecek. 16 inç orjinal jantli gelecek ama gelen araclarda 17 inç jant varsa aradaki farki vererek sizinkiyle degistirebiliriz dediler. 16 inç mi 17 inç mi ikisinin de + ve - lerini soyleyebilir misiniz.
Kime sorsam cevap belli yaptır daha şekil jantlar kendini gösteriyor ama konfor azalabilir yakıt çoğalabilir bakın burada sorun bilirler bilir herkes kafasına göre konuşuyor 1 kişi çıkıp desinki kardeşim bende 16" vardı gittim 17 aldım bak yakıtım şu kadar kuruş/litre arttı konforum şu yönde düştü sonuçta bu araba bir mercedes değil al tak gitsin diyelim yarın birgün 17" takarsam arabanın iç plastik aksamı ses yaparmı yani bunlar asıl sorun

Kardeşim bende 15 vardı gittim 16 aldımyakıt konusunda bi artış görmedim konfor kaybıda yaşamadım 1 inç den bişey olmaz gönül rahatlıgıyla geç derimm bilende konusuyor bilmeyende aracı 5cm basarsın 40 yanakta lastik koyarsan tabikide konfor kaybın olur

ÇoK yaratıcı birisiyim!.. Acayip sorun yaratırım

• Beğen
Reaksiyonlar: xure
Geri
Üst Alt