Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yenİ kasa leon İÇİn ledlİ stop lambasi ve far

feda

Kayıtlı Üye
selam arkadaşlar makyajlı kasaya uyumlu ledli stop lambası ve ledli ön far bulamadım kime sorduysam bu kasa makyajlı buna olan yok diyorlar biriside cupra tamponuna uyar diyor konu hakkında bilgisi olan varmı yada yeni kaşa leona taktıran varmı acaba bu ledlii farları

açıkca sölemek gerekirse ön farlar için taktırma derim ben 2008 kasaya takmıstım ertesı gun cıkardım suan yenı kasa leon var onada hiç denemedim...arkalar fena durmuyo ama öne taktırdıgımda farın aydınlatması %50 düştü iyi değerlendir..bulursan bile geri verme opsiyonu al ve dene...:eek:key:

ledli arka stop güzel bi değişim olabilir :eek:key:
fakat ledli ön far olayını ben hiç beğenmiyorum
onu yapacağına dursun ustaya bixenon uygulaması yaptırabilirsin
IMG_0254.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_0254.jpg
    IMG_0254.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 24
açıkca sölemek gerekirse ön farlar için taktırma derim ben 2008 kasaya takmıstım ertesı gun cıkardım suan yenı kasa leon var onada hiç denemedim...arkalar fena durmuyo ama öne taktırdıgımda farın aydınlatması P düştü iyi değerlendir..bulursan bile geri verme opsiyonu al ve dene...:eek:key:[/QUOTE anladım bakalım uygun lrdlı stop lambası bulursam yapıcam birde barış kardeşim kapı altı beyaz aydınlatmayı nasıl yaptırdın kaça maloldu bilgi verirmisin

dursun yapıyo onu gene ısıklı ledle yapıyor..

Geri
Üst Alt