Yenİ kasa leon İÇİn ledlİ stop lambasi ve far | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Yenİ kasa leon İÇİn ledlİ stop lambasi ve far

feda

Kayıtlı Üye
selam arkadaşlar makyajlı kasaya uyumlu ledli stop lambası ve ledli ön far bulamadım kime sorduysam bu kasa makyajlı buna olan yok diyorlar biriside cupra tamponuna uyar diyor konu hakkında bilgisi olan varmı yada yeni kaşa leona taktıran varmı acaba bu ledlii farları

Absolut

Kayıtlı Üye
açıkca sölemek gerekirse ön farlar için taktırma derim ben 2008 kasaya takmıstım ertesı gun cıkardım suan yenı kasa leon var onada hiç denemedim...arkalar fena durmuyo ama öne taktırdıgımda farın aydınlatması %50 düştü iyi değerlendir..bulursan bile geri verme opsiyonu al ve dene...:eek:key:

Turhal

Kayıtlı Üye
ledli arka stop güzel bi değişim olabilir :eek:key:
fakat ledli ön far olayını ben hiç beğenmiyorum
onu yapacağına dursun ustaya bixenon uygulaması yaptırabilirsin
IMG_0254.jpg

feda

Kayıtlı Üye
açıkca sölemek gerekirse ön farlar için taktırma derim ben 2008 kasaya takmıstım ertesı gun cıkardım suan yenı kasa leon var onada hiç denemedim...arkalar fena durmuyo ama öne taktırdıgımda farın aydınlatması P düştü iyi değerlendir..bulursan bile geri verme opsiyonu al ve dene...:eek:key:[/QUOTE anladım bakalım uygun lrdlı stop lambası bulursam yapıcam birde barış kardeşim kapı altı beyaz aydınlatmayı nasıl yaptırdın kaça maloldu bilgi verirmisin