Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yenİ aracim seat İbİza 1.9 tdİ cupra

EMRE KAAN ALPTEKİN

Kayıtlı Üye
4 ay kadar önce satmıştım kara tren lakablı arabamı çok bekledim ne alsam diye önce megane 3 coupe lere baktım olmadı golf 6 tdi baktım olmadı çok araştırdım bitane 1.8 t sport a4 kaçırdım sonra yeniden cupra tdi aramaya koyuldum numaralar felan istenbulda bitane kırmızı buldum fr jantlı makyajlı sahibi fiyat bile vermedi satmam dedi yılmadım:Dizmirde bi siteden var olarak bildiğim aracın sahibiyle konuştum bi 3 ay kadar sonunda yeniden seat ibiza 1.9 tdi cupra yı aldım.araba hatasız boyasız kazasız 85000 binde. h&r marka 5 lik yay var duble din vsvs. Aracın üzerinde garett gv2260 turbo var özgün(dr.ecu)2 gün önce arabaya yazılım yaptı enjektör olduğunuda söyledi komple 63 lük egzost filtre şu anki tahmini gücü kafadan atmasyonla dyno hiç çıkmadı 250 civarlarında şimdilik çok memnunum çok resim paylaşamıyorum bi türlü ekliyemedim :)

79079961.jpg

Ekli dosyalar

• 79079961.jpg
    79079961.jpg
    15 KB · Görüntüleme: 81
Seattan daha iyisi gene bir Seat diyosun yani...:) Kazasız belasız kullanın inşallah...

bu istanbuldan bir üyemizin sonradan izmire satılan aracı değilmi? o olması lazım:confused: Allah kaza bela vermesin...

hayırlı olsun emre güle güle kullan..
tdi candır bi de cupraysa..canandı..
hayırlı olsun kazasız belasız nazarsız günlerde kullan ALLAH'IN izni ile

Seattan daha iyisi gene bir Seat diyosun yani...:) Kazasız belasız kullanın inşallah...
aynen dediğiniz gibi sanırım vazgeçemedim gitti :)

Hayırlı ugurlu olsun cupra candır dıe bosa dememısler sanırım :)

Resımlerın benden :)

teşekkür ederim kardeşim ekliyemedim bende bi türlü çok makbule geçti:D
bu istanbuldan bir üyemizin sonradan izmire satılan aracı değilmi? o olması lazım:confused: Allah kaza bela vermesin...
evet o araba önce uğurundu sonra izmire gitti bende ondan aldım şimdi emin ellerde:)
hayırlı olsunnn
teşekkürler:eek:key:
hayırlı olsun emre güle güle kullan..
tdi candır bi de cupraysa..canandı..
hayırlı olsun kazasız belasız nazarsız günlerde kullan ALLAH'IN izni ile

saol varol abi yapamadık bunsuz işte gittik bidaha aldık :D

hayırlı uğurlu olsun. Allah mutlu günlerde binmek nasip etsin...

Geri
Üst Alt