Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yenİ aracim seat İbİza 1.9 tdİ cupra

gule gule kullan emre'cim. Allah yolunu acik etsin, tekerlerin duz bassin :D
teşekkür ederim rıza gerçekten herşey için sayende düz basıcaz yerlere:)

Kazasız belasız inş emre :)
teşekkür ederim kardeşim:)

hayırlı olsun kim vazgeçtiki sende vazgeçesin seat leon fr aldım sonra subaruya geçtim sonra bmw ye geçtim döndüm dolaştım yine leon cupra aldım :)
ya sanırım herkes alıştığı arabadan vazgeçemiyo garip bi his gerçekten başka arabaya bindiğim zaman benimmiş gibi gelmiyo :)

Hayırlı olsun Emre.Yolculuk İzmirde Buğra ile başladı ,İstanbulda Uğur devam ettirdi yolculuğu.Uğurun askerlik gelince Cupra anasının evine gider gibi izmire geri döndü Şerafettin devraldı görevi.Şimdi kara tren Ankarada yolculuğuna Emre ile devam ediyor:)
can film gibi anlatmışsın yaw bu arada tşekkür ederim
Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin..
teşekkürler:eek:key:
hayırlı olsun emre
teşekkür ederim levent abi :hosgeldin:

gule gule kullan emre'cim. Allah yolunu acik etsin, tekerlerin duz bassin :D

Kazasız belasız inş emre :)

hayırlı olsun kim vazgeçtiki sende vazgeçesin seat leon fr aldım sonra subaruya geçtim sonra bmw ye geçtim döndüm dolaştım yine leon cupra aldım :)

Hayırlı olsun Emre.Yolculuk İzmirde Buğra ile başladı ,İstanbulda Uğur devam ettirdi yolculuğu.Uğurun askerlik gelince Cupra anasının evine gider gibi izmire geri döndü Şerafettin devraldı görevi.Şimdi kara tren Ankarada yolculuğuna Emre ile devam ediyor:)

Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin..

hayırlı olsun emre

hayırlı uğurlu olsun çok şık araç

hayırlı olsun gule gule kullan

Cok guzel bi arac.kazasiz belasiz gunlerde kullanman dilegiyle.

hayırlı olsun kazasız belasız:eek:key:

hayırlı olsun kardeş +61 :eek:key:

şerafettin kardeşimin arabasıydı sanki bu :)
hayırlı uğurlu olsun :)

Hayırlı olsun...

herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim :D

Hayırlı olsun Emre sen sat arabayı sonra yeniden cupra al:)
Allah kaza bela vermesin kardeşim.

xx

Maşallah maşallah :) Bu tarz güçlü araçları malesef piyasada mahfediyorlar emin ellerde olduğunu bilmek güzel :)

Allah kaza bela vermesin.Yine çok güzel bir aracın sahibi oldun....

Geri
Üst Alt