Yemeksiz Gaziantep Cuma Buluşması :) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Yemeksiz Gaziantep Cuma Buluşması :)

- 48 -

Kayıtlı Üye
evt cordoba güzel..biz de bi güzel ıslandık..

YCO

Kayıtlı Üye
sırf yemek yememek için kendinizi sokaklara mı attınız ne işiniz var yahu yağmur altında.. :D :D

- 48 -

Kayıtlı Üye
hiç sorma..saati yeri verdik evden çıktık ..gitmeden iki dürüm yiyeleim dedik..kuşbaşı ciğer kavurma derken..bir patladı yağış dolusuna kadar..gittik sadece 3 kişiyiz..neyse tütün krizi geldi..çıktık arabadan dışarı..ve ıslandık

b.arat

Forumdan Uzaklaştırıldı
Antep' te buluşacaksın ve ete, kebaba, ayrana... bulaşmayacaksın??? Aklım almıyor:))) Arkadaşlar vejetaryen olmalı:eek:

Nusret

Kayıtlı Üye
Evden çıktım tam geliyodum bi yakıt ikmali yapalım dedik bi baktım yağmur sicim gibi yağmaya başladı artık arabanın normal silecek hızı yetmedi son kademede çalıştırıyorum yolu görebilmek için.İyi yağmur yağdı ama az olmasına rağmen güzeldi genede iyi güldük.Siteyede yemek yesek laf yiyoz yemesek laf yiyoz nedicik :)

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
Evden çıktım tam geliyodum bi yakıt ikmali yapalım dedik bi baktım yağmur sicim gibi yağmaya başladı artık arabanın normal silecek hızı yetmedi son kademede çalıştırıyorum yolu görebilmek için.İyi yağmur yağdı ama az olmasına rağmen güzeldi genede iyi güldük.Siteyede yemek yesek laf yiyoz yemesek laf yiyoz nedicik :)
ye getsin ozaman kafana takma :D

Nusret

Kayıtlı Üye
Öyle edicik artık yiyekte bari ondan sonra laf yiyek aç karnına laf iyi olmuyo bari tok karnına yerik üstüne iyi gider :)

Üst Alt