Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yekta KURTULUŞ Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yekta kurtuluş puhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhaha

Dediğim gibi Yekta'yı Kasımpaşa'da izledim ve keşke Galatasaray'da olsa diye düşünürdüm. Hırslı ve yetenekli bi oyuncu . Tabiki neyin ne olacağı belli olmaz, Guiza 'da ispanya gol kralı olarak gelmişti .. Ama Yekta'ya güveniyorum

bende bir g.s taraftarı olarak yektaya güveniyorum ve bu kadar kötü şekilde lanse edilecek futbolcu olduğunu düşünmüyorum biraz acımasızca davranıyoruz arkadaşlar.

iyi olsa,kasımpaşa bırakmazdı yorumuna katılmıyorum..kasımpaşa zaten düştü..yekta da elbette gitmek isteyecek..belki sezon sonunda serbest kalacaktı,o yüzden para kazanmak için satmış olabilirler..ya da yekta rest çekmiştir,gerekirse yarım sezon top oynamam,gidecem de gidecem demiştir..(bknz:ali turan) mesele o değil de, dediğim gibi,ben bu adamın basın tarafından gereksiz şişirilen bir adam olduğunu düşünüyorum..yetenekli Türk futbolcu yokluğunda minicik bir hareket yapanı yıldıza çevirmekte üstümüze yok..sene başında Çağlar da bu şekil gelmişti galatasaraya..aynı şekilde,o da 1 defa milli olmuştu,geldi,geliş o geliş..farklı olacağını düşünmüyorum..

gerçekten de sezon sonunda sözleşmesi bitiyormuş..ancak,sözleşmesi sezon sonunda bitecek oyuncuya 3,6m avro+paftan 1 oyuncu vermek ne kadar mantıklı,onu bilemem..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt