Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yekta KURTULUŞ Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

biLaL

Kayıtlı Üye
Kasımpaşa futolcularından Yekta KURTLUŞ Gatasaraya transfer olmuştur.

Türk Telekom Arena ya yakışır yıldızlar beklerken nerde çürük çarık futbolcular var topluyolar yine :mad:

Yektanın Galatasarayda başarılı olacağını düşünüyorum tabiki takımda kötü futbol düzeni ve futbolcular mevcut fakat takımında genc futbolculara ihtiyacı var Ayhanın yaşınıda düşünürsek Ayhanın oynadığı mevkiye Yektanın iyi bir tercih olduğunu düşünüyorum ki Barış oradaki eksikliği gideremedi.

o mevkide avrupada top koşturan futbolcuları düşünürsek beşiktaş tan ne eksiğimiz var

Umarım takımımıza hayırlı olur....

Stadın açılışında saçma sapan bir gösteri grubuna o kadar paralar ödeneceğine takıma transfer yapsalar olmazmıydı ikinci yarı başlıcak daha bir santrafor trasnferini bitiremediler gol atıcak futbolcu yoq elimizde. Taraftar neyi beklerken yönetim neyle uğraşıyor

İyi bişey olsa kasımpaşa bırakmazdı adamlar küme düşecek

Beşiktaşı örnek gösteriyorsun fakat beşiktaşın orta sahasını yurdışından süslemesine rağmen 14 puan fark mevcut ve gelen transferlerin takıma katkızı az derece ve Yektanın Ts.da oynayan Selçukla aynı kategoride olduğunu düşünüyorum. Galatasarayın kadro yapısı her zaman orta sahasında Türk futolculardan kurulu olduğunuda unutmamak lazım.

Yekta'nın 5-6 maçını izledim..Tamamen basın tarafından şişirilmiş bir adam olduğunu düşünüyorum..Beşiktaş'la adı geçtiğinde üzülmüştüm, Gs ye gitmiş,sevindim..26 yaşına gelmiş adam,geçen sene adını duyan,bilen yoktu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt