Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yekta Hakkında

Wolfsburg

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar konu başlığını dikkat çekmesi bakımından böyle açtım. Yekta arkadaşımız benden pedal takımı istemiş ve ücretini hesabıma yatırmıştır. Ancak kargo bilgilerini göndermeyi unuttu sanırım,bende son arayan ve aranan numaralara baksamda telefon trafiğim bugün yoğun olduğu için numarasına ulaşamadım. Kargosunu bugün çıkartmam için kendisine ulaşmam lazım,Yekta'nın telefon numarasını bilen arkadaşlar bana PM'den gönderirse sevinirim :)

sen hızlı cıktın abı bende gonderdım :)

Arkadaşlar konu başlığını dikkat çekmesi bakımından böyle açtım. Yekta arkadaşımız benden pedal takımı istemiş ve ücretini hesabıma yatırmıştır. Ancak kargo bilgilerini göndermeyi unuttu sanırım,bende son arayan ve aranan numaralara baksamda telefon trafiğim bugün yoğun olduğu için numarasına ulaşamadım. Kargosunu bugün çıkartmam için kendisine ulaşmam lazım,Yekta'nın telefon numarasını bilen arkadaşlar bana PM'den gönderirse sevinirim :)

Güncel dememe gerek Kalmamış Sende benden hızlı Çıktın Can :D

Yekta abi özelden mesaj göndermiş aslında size kargo adresi için.. :) Konu halledilmiş.

abiler pedal geldi taktım

dermişiiiim.

özelden göndermiştim sanırım ulaşmamış halloldu ilginize alakanıza teşekkürler konuyu kapatabiliriz

güle güle kullan abi darısı bizim başımıza :)

Geri
Üst Alt