Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yekta Bey ve tüm SCW ekibine Teşekkürler

memox

Kayıtlı Üye
Arabayı aldıktan sonra bu siteye üye oldum. Kayıt olduğumda adminlere bazı özel sebeplerden dolayı plaka bilgileri ve resim paylaşamayacağımı belirtmiştim. O zaman çok sıcak bir şekilde anlayışla karşılayarak tamam demişlerdi.

O gün site hakkında iyi bir intiba ile kendime "iyi bir site imiş seviyeli mantıklı insanlar var" demiştim.

Ama sitenin adminlerinin anlayışlılığı kadar profesyonel olduklarını bilmiyordum.

Dün beni Yekta bey aradı. Hal hatır sorarak özel durumum ile ilgili aile etrafından da bahsetti.

İnanın ben bu kadarını görmedim hiçbir yerde. Yıllardır internet camiasındayım ve de kendi mesleğim bu alanda olmasına rağmen bu kadar ilgili başka bir site görmedim.

Beni fethetmiş oldu/oldunuz. Kendimi, bir ailenin parçası gibi hissettirdiği için Öncelikle sizin nezdinizde YEKTA Bey'e daha sonra da tüm SCW adminleri/moderatörleri/bölge sorumluları ve üyelerine teşekkür ediyorum.

scw dostluğu kardeşliği ömür boyu sürsün inş samimi duygularınız için teşekkür ederiz:)

herkesin her daim teşekkürlerini sunduğu Yekta abiye saygılar:)
doğru teşhis kardeşim internet ortamında bulabileceğin en sıcak ailedir burası. düşüncelerinden dolayı biz teşekkür ederiz

Güzel düşünceleriniz ve samimiyetiniz için sağolun...

dogru yerdesiniz yekta abiye her zamanki gibi teşekkürler :)

Aileye Hoşgeldiniz, Yekta Abi bitanedir Saolsun.. Umarım her anınız bu derece samimi ve sıcak geçer:eek:key:

Yazınız için teşekkürler,samimi olmuş..Yekta kardeşimede teşekkürler:)

mehmet kardesım aramıza hoşgeldin yakta abi aramızdada cana yakınlığı ile bilinr bu ılgısınden dolayı bende tesekuretmek ısterım SCW ye gelınce organizasyonlarda aramızda olup aynı yakınlığı ve samımıyetı yasamanı ısterım :eek:key:

Geri
Üst Alt