Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yekta Bey ve tüm SCW ekibine Teşekkürler

sizin gibi değerli bir okadarda sıcak kanlı dostlar sayesinde bu site var olmaya devam edecek bizler siteyi kontrol ettiğimiz kadar tü üyelerimizin de bu çaba içerisinde olmalarını istiyoruz.bu site sadece admin veya moderatörlerin değil hepimizn sorumluluğunda hoşgeldin scw ye
Tüm güzel düşünceleriniz için çok teşekkürler.
Hoşbulduk, hoşgördük.

Beni buraya çeken şeyinde SCW 'nin sıcak kanlılığı ve gerçekten yardım sever bir ortamın olması, herşeye dürüst ve bilgileri dahilinde hemde eğer ellerinden geliyorsa yardımda ederek cevap verirler.
Araba araştırırken şans eseri uğradığım bu platform beni resmen Seat aşığı yaparak bütçeme en uygun Seat'ı aldırdı :D Ki en kısa zamanda bir buluşmaya katılabilmek için ...
Umarım sizinle olacak ilk buluşmada da umarım kardeşiniz olarak kabul edersiniz...

Geri
Üst Alt