Yekta Bey ve tüm SCW ekibine Teşekkürler | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Yekta Bey ve tüm SCW ekibine Teşekkürler

memox

Kayıtlı Üye
Arabayı aldıktan sonra bu siteye üye oldum. Kayıt olduğumda adminlere bazı özel sebeplerden dolayı plaka bilgileri ve resim paylaşamayacağımı belirtmiştim. O zaman çok sıcak bir şekilde anlayışla karşılayarak tamam demişlerdi.

O gün site hakkında iyi bir intiba ile kendime "iyi bir site imiş seviyeli mantıklı insanlar var" demiştim.

Ama sitenin adminlerinin anlayışlılığı kadar profesyonel olduklarını bilmiyordum.

Dün beni Yekta bey aradı. Hal hatır sorarak özel durumum ile ilgili aile etrafından da bahsetti.

İnanın ben bu kadarını görmedim hiçbir yerde. Yıllardır internet camiasındayım ve de kendi mesleğim bu alanda olmasına rağmen bu kadar ilgili başka bir site görmedim.

Beni fethetmiş oldu/oldunuz. Kendimi, bir ailenin parçası gibi hissettirdiği için Öncelikle sizin nezdinizde YEKTA Bey'e daha sonra da tüm SCW adminleri/moderatörleri/bölge sorumluları ve üyelerine teşekkür ediyorum.

mitrazapin23

Kayıtlı Üye
scw dostluğu kardeşliği ömür boyu sürsün inş samimi duygularınız için teşekkür ederiz:)

RedLine

Kayıtlı Üye
herkesin her daim teşekkürlerini sunduğu Yekta abiye saygılar:)
doğru teşhis kardeşim internet ortamında bulabileceğin en sıcak ailedir burası. düşüncelerinden dolayı biz teşekkür ederiz

REİS38

Kayıtlı Üye
Güzel düşünceleriniz ve samimiyetiniz için sağolun...

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
dogru yerdesiniz yekta abiye her zamanki gibi teşekkürler :)

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Aileye Hoşgeldiniz, Yekta Abi bitanedir Saolsun.. Umarım her anınız bu derece samimi ve sıcak geçer:eek:key:

Lejyoner

Administrator
Yazınız için teşekkürler,samimi olmuş..Yekta kardeşimede teşekkürler:)

Absolut

Kayıtlı Üye
mehmet kardesım aramıza hoşgeldin yakta abi aramızdada cana yakınlığı ile bilinr bu ılgısınden dolayı bende tesekuretmek ısterım SCW ye gelınce organizasyonlarda aramızda olup aynı yakınlığı ve samımıyetı yasamanı ısterım :eek:key: