Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yedikule hayvan barınağı yardım!!!

geleceksin:)hatta bugün saruhanı alıp cuma namazına'da gideceksin:D

kırgınlık,dargınlık,polemik,zorlama ne oluyor len...engin kardeşimizin hassas bir konusu biraz anlayış geri boş...8 kasım pazar günü toplanıp gidicez.şimdiden kendimizi bu tarihe göre ayarlıyalım...işlerimiz bitince oralara gitmişken birde kumkapı yapalım

baba büyüksün...:D süper olur valla kumkapı felan:D

---------- Post added at 12:27 ---------- Previous post was at 12:26 ----------

kumkapı mı:) sabah sabah daha bir mutlu oldum:)

alkolik seni:D:D

Arkadaslar 10 kilo makarna aldım ama biliyorum ki yetersiz. Eğer makarna tarzı erzak almak isteyenler varsa ya da toplu alışveriş yapılacaksa Metro' da makarnanın 5 kg 'i 7 tl yani dışarıdan da ucuz eğer isterseniz bu konuda yardımcı olurum. Bana cepten ulaşabilirsiniz.

ilgin için teşekkür ederim gencay.bu konuda haftaiçi haberleşelim

Tamam hayvanları severim de hayvanlara gelene kadar yardım edilecek bir sürü insan oldugunu düşünüyorum.

2 sigara parasını fakir bir öğrenciye versek 3 günlük yemeğini çıkarır mesela. İnşallah SCW olarak hayvanlara ilgili oldugumuz kadar fakir insanlara da yardımımız dokunuyodur.

Kimse bu mesajımı yanlış anlamasın, aramızdaki samimiyete güvenerek yazdım. 8 Kasım'da yapacagınız bu organizasyon da çok yerinde gerçekten. İnşallah az da olsa o hayvancagızlara yardımımız dokunur SCW olarak. Katılımın bol olması dileğiyle.

bu organizasyonda sonra öyle bi organize içine girmeyide düşünüyoruz zaten.geçen sene çataca da bi köye yardıma gitmiştik.yine aynı organize içine giricez.önümüzdeki pazar bu yedikule barınağıne gidelim.bu arada yardıma muhtaç okul-köy-aile çalışması olan arkadaşlar olursa lütfen paylaşsınlar bizimle...

melih kardeşim ben anlamıyorumki bu neden bu kadar sorun oldu.biz tabiki bunun farkındayız.böle bi konu olursa kiii illaki olucak o zamanda canla başla elimizden ne gelirse yardım etmeye hazırız.ben bu konuya başlık attım sizde o konulara başlık atın 2 yada 100 kişi kaç kişi gelirse yardımımızı yaparız.bide anlamadığım bişi o kadar organizasyonlara katılıyoruz geziyoruz eğleniyoruz kimsenin ağzından bi günde geziceğimize insanlara yardım edelim,gezmeye giderken koyduğumuz benzin paralarını toplayıp yardım yapalım denilmiyoda bu konuda neden bu kadar sorun oldu.lütfen artık polimik yaratmıyalım.rica ediyorum.saygılarımla

---------- Post added at 14:07 ---------- Previous post was at 14:02 ----------

bu arada sakım sözlerimi yanlış algılamayım özellikle sen melih kardeş amacım kimseyle tartışmak yada polimiğe germek deği.sadece bende sizin gibi içimden gelenleri yazıyorum.ve kesinlikle haksız olduğunuzu düşünmüyorum.

Geri
Üst Alt