Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yedek parça markası

korfezliibrahim

Kayıtlı Üye
merhabalar 2001 toledo benzın+lpg orjınal bujı kablosu MARKASI ve fıyatı hakında bılgısı olan varmı kocaelınde bır kaç yere sordum hepsı farklıfıyat ve degısık marka soyledıler kararsız kaldım?

Son düzenleme:
orjinal istersen parça kodunu verebilirim servisten temin edebilirsiniz..fiyatını da sölerim :)
tabıkı orjınal ısterım mumkunse parca kodu ve fıyat alabılırmıyım

tabıkı orjınal ısterım mumkunse parca kodu ve fıyat alabılırmıyım
ibrahim kardeş kaç bujili kaç kontaklı daha doğrusu kaç silindirli :) büyük ıhtimal 4 silindirlidir kanımca...eğer 4 silindirli için buji kablosu istiyorsan aşağıdaki resme bakınız ; 13 nolu parça...eğer farklı motora sahipseniz parça koddan servisin bulması daha kolay olur. fiyatı bende görünen 60 lira + / - .son söz servisin euroya endeksli oldugu için ben sana aşa yukarı bi fiyat verdim.geçmiş olsun
orjınal parça kodu : 06A905430AA
lkGzLl.png

Geri
Üst Alt