Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yedek parçayı nerden temin edebilirim ?

sermet34

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba;

Bulmama yardımcı olursanız sevinirim..
Bana bir Leonun (2011) parçası lazım.. Geçen arabayı temızlerken farkettım..

Aracın ilk sahibi güneşlikteki ayna yı acınca üstteki yanması gereken lamba yanmadığı için servise götürmüş.. Servis lambadaki sorunu halletmek için.. Sağ Torpidonun altında ve Direksiyonun alt kısmında kalan Elektrik kablolarının oldugu yerdeki 2 kapağı cıkarmıs ve lambanın sorununu çözmüş.. Fakat daha sonra bu kapakları geri takmamışlar..

Satan adamda servis evrakları dahi var fakat 2011 yılında yapılmış bu işlem :D
aradan 2 sene geçmiş..

Şimdi o kapak aynı anda klimanın borularınıda kapattığı için istiyorum.. Normalde kaakların olmadıgı fark bile edilmiyor fakat klima boruları tozlanmasın vs. kablolar zarar görmesin diye taktırmak istiyorum.. YOksa 5 tane klima borusu :D egılmeden görünmüyor..

21-06-2013 16-13-07.jpg

Bu kapakları avrupa yakasında nerden bulabilirim...

Ekli dosyalar

• 21-06-2013 16-13-07.jpg
    21-06-2013 16-13-07.jpg
    15.5 KB · Görüntüleme: 41
  • Beğen
Reaksiyonlar: kfy
1P1857504 FKZ
Parça NumarasıTanımFiyat
1P1863083 FKZKAPAK KONTROL PANELİ SOL ALT74,23 TL + KDV
5P1863084A FKZKAPAK KONTROL PANELİ SAĞ ALT90,09 TL + KDV

Parça NumarasıTanımFiyat
1P1857504 FKZKAPAK SİGORTA KASASI18,4 TL + KDV

Acaba bunlar mı?

Otokat.com sitesinden üyelik alıp bakabilirsiniz ben bunları

Eyvallah dostum aynen onlar... :)) Bıraz pahalıymıs ama napalım.. :D Insallah vardır ellerınde.. Yarın aracagım.. Varsa :D tek tek alırım :D bu ay sag tarafı otekı ay sol tarafı :D Bu site super bırsey yaaa. :D Iyı oldu gosterdıgın

Geri
Üst Alt