Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yedek Depo Olayı

göstergelere aldanma.bazı şeyler araç ile senin aranda.bende sıfır km yazıyor dünyaları dolaşıyorum hala sıfır.:p:D

Yedek depoyu aman kullanmayın dibindeki pis benzini çeker yakıt sistemine zarar verir...

yedek tank mevzusu soyle deponun içinde boş hava varya hava olan kısmı kapagın yanında kı dusa basıyor sonra hava cıkıyor tamamen agzına kadar mazot oluyor buda yaklasık 53 falan gelıyor ama bence gerek yok full de pompa attıgı zaman bırak

Volvo da birebir tutuyo bende senin gibi dusunuyodum biraz dusunce yikti :)

Özgür, hiç bir araçta farklı değil o olay..eğer uzun süredir gittiğin tempoda aracı kullanırsan, her araçtaki tutar zaten..yani, otobanda 100le gidiyorsun, 80 daha gider yazıyorsa, sen aynı devirde 100le gitmeye devam edersen, 80 km daha gidersin..ancak, o 80 yazısını gördüğün anda gazı köklersen,belki 50 belki 60 yapar kalırsın..Kısacası orada yazan, aynı şartlarda aracı kullanmaya devam edersen gidebileceğin kmyi söylüyor..

Bu mevzu ile anım bile var :)

Çengelköy shellden fulledım ağzına kadar 188 TL mozat ordan bastım çanakkale bayrami^ç kadar yaklasık 450 km benzın ıbresı fullde bende dusundum kı fulledım ya agzına kadar mazot samandırası takıldı morelım bozuldu sonra tamırcı arkadas var onu aradım abı o bırden duser dedı ..donus yolunda 700 km oldu fulun alt cızgını geldı o zaman anladım kı bızım araba az yakmıs :) cok sevınmıstım :)

Bu mevzu ile anım bile var :)

Çengelköy shellden fulledım ağzına kadar 188 TL mozat ordan bastım çanakkale bayrami^ç kadar yaklasık 450 km benzın ıbresı fullde bende dusundum kı fulledım ya agzına kadar mazot samandırası takıldı morelım bozuldu sonra tamırcı arkadas var onu aradım abı o bırden duser dedı ..donus yolunda 700 km oldu fulun alt cızgını geldı o zaman anladım kı bızım araba az yakmıs :) cok sevınmıstım :)
akıllı kullandığın sürece seni çok memnun eder;)

Özgür, hiç bir araçta farklı değil o olay..eğer uzun süredir gittiğin tempoda aracı kullanırsan, her araçtaki tutar zaten..yani, otobanda 100le gidiyorsun, 80 daha gider yazıyorsa, sen aynı devirde 100le gitmeye devam edersen, 80 km daha gidersin..ancak, o 80 yazısını gördüğün anda gazı köklersen,belki 50 belki 60 yapar kalırsın..Kısacası orada yazan, aynı şartlarda aracı kullanmaya devam edersen gidebileceğin kmyi söylüyor..
leonda ışık yanınca 60 70 km yazar gosterıyo 40 km sonra bitiyodu :)
şehir içinde genelde kullanıyodum. zaten bu bahsettiğin olayı yol bilgisayarı olan araç kullanan herkes farkeder :)

Leon Stylancelar kaç litre depoya sahip?
Ben çeyrek depo kadar varken doldurttum; 49.60 lt aldı.

Geri
Üst Alt