Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yco's Leon tsi & Ömer's Toledo

hahah:D seat candır:D

hoopppp yanlısss:eek::eek: bambı candır kasarlı durum sarttır ...:p:p

---------- Post added at 21:32 ---------- Previous post was at 21:31 ----------

Süper fotolar.Ömercan araban çok tatlı kardeşim ama biraz havada gibi :) Yiğit seninkide ttertemiz duruyor.Can abi senden bi osmaniye turnesi mi beklesek :p

kardesım valla -5 arayorum yazdım forumada ama bulamadım

resmen aldatildim :)

yok artık daha neler forumda yazmadıgımız acmadıgımız konu kalmadıgının farkında mısın?

---------- Post added at 22:18 ---------- Previous post was at 22:17 ----------

@Can ...
hadı dogus'um cok yogun calısıyor zaten gelemezdı gece yarılarından sonra cektık ısı gucu var yorgun yorgun gıdemezdı sen forumu takıp edıpte hıc oralı olmayanlardansın demekkı cakal :eek:

3cunsu seyde ben aranıza gırer cekılırz kara kedı gıbı:p

yok artık daha neler forumda yazmadıgımız acmadıgımız konu kalmadıgının farkında mısın?

---------- Post added at 22:18 ---------- Previous post was at 22:17 ----------

@Can ...
hadı dogus'um cok yogun calısıyor zaten gelemezdı gece yarılarından sonra cektık ısı gucu var yorgun yorgun gıdemezdı sen forumu takıp edıpte hıc oralı olmayanlardansın demekkı cakal :eek:

3cunsu seyde ben aranıza gırer cekılırz kara kedı gıbı:p

belkı bende yogunum :) çekinelim valla volkan da gelir 3 beyaz 1 sıyah :)

bana uyar fotografcıyı ayarlıcaksınız kendısı hem karsıda oturuyor hemde cok emek harcıyor ona gore ...

O kadar güzel ki..Ben de istiyorum demekten başka bir kelime dilimden dökülmüyor..
Ama Yiğit... Jantlar artık büyümeli...

evet abi ama istediğim marka model beni aşıyo maalesef..

Ömer'in jantlarını bi adam buldum 1K liraya çaldırıcam.. :D

Geri
Üst Alt