Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yco's Leon tsi & Ömer's Toledo

çok güzeller can gözlerine sağlık

can kardeşim iftar günü senden çok daha fazlasını beklemek sanırım hakkımız...emeğine sağlık.

Valla ne desem bos ... O kadar cok zaman ayırdın ayrı ayrı tek tek ılgılendın cektıkten sonra ayarlamarın tek tek ozenle su resımlerı cıkarman bıle saatlerını aldıgını bılıyorum sanırm hakkı odemek cok zor olucak cok tesekkur ederım valla ellerıne gozlerıne saglık cok basarılı resımler cıkardın sayende arabamı bır kez daha sevdım :) keske bır cordoba bulaaydık gecede cok super karelerı bıle yakalardın:D
Çok tesekkur edıyorum emeklerın ıcın...

Maşallah kardeşim ikiside çok güzel kazasız sürüşler.

yorumlar ıcın cok tesekkurler arkadaslar,yıgıt ve omerın arabalarını cekerken hem cok ıyı vakıt gecırdım hemde cok zewk aldım,ıkı arabayada masallah,ama ne yalan soylım omerımın arabası heralde mk1 hastası oldugumdan ayrı b hosuma gıdıyo:)

yorumlar ıcın cok tesekkurler arkadaslar,yıgıt ve omerın arabalarını cekerken hem cok ıyı vakıt gecırdım hemde cok zewk aldım,ıkı arabayada masallah,ama ne yalan soylım omerımın arabası heralde mk1 hastası oldugumdan ayrı b hosuma gıdıyo:)

o zaman comıng soon....

Maaşallah Can eline sağlık resimler güzel ;=)

Güzel resimler , hatta araklama bile yaptım resimlerden :)

Geri
Üst Alt