Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yco 's Leon & Furkan' İbiza

Abı bızde beraber cekılırız gene furkan yıgıtte olur

Süper resimler gerçekten güzel bir akşam olduğu her halden belli. Hele arabaları zaten hiç söylemiyorum. Herşey mükemmel gözüküyor.

Çok sıkıcı bir akşammış anlaşılan, fotolar ve araçlarda bir o kadar kötü :( bide buluşup haber vermeyen üçlünün resmini hiç beğenmedim.

"Okey de var ama Jazz da unuttum onu" benı koparan bu cumle oldu o gece:D

cancım bi dahakine dörtliyelim getircem zaten :D:D

Can'ım benim arabanın önünde Furkan'la fotolarımızı koymamışın uygun görmedin mi.. :D :D

eline sağlık Can'ım kardeşim..

bu arada tavlada marsa giderken Furkan tamam mars oldum dedi kapattı tavlayı.. :D

yalan külliyen yalannn!!!!

Çok sıkıcı bir akşammış anlaşılan, fotolar ve araçlarda bir o kadar kötü :( bide buluşup haber vermeyen üçlünün resmini hiç beğenmedim.

fotograflardan da anlasılcagı gıbı arkadasımız aralarında cok guzel vakıt gecırmısler arabalarıyla bırlıkte yoksa bole guzel kareler ortaya cıkmazdı:p

yawru valla cok spontane oldu hatta ıptal edıcektım ama bu yıgıt ınsanı kırlı olsun bızım olsun dedı tamam dedım cıktım b anda bende:)

Yaw takılıyorum :) zaten haftasonu buralarda değildim :D Maksat sinir etmek, açığı yakaladım oradan çalışıyorum :D

Geri
Üst Alt