Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yazlık lastik önerisi

Kemalzs

Kayıtlı Üye
Herkese Merhaba.. Yazlık lastik önerilerinizi alabilirmiyim. Önceliğim yol tutuşu sonra konforu. yakıtı sesi çok önemli değil. goodyear kullandım ama bizim yollara dayanmıyor çabuk parçalanıyor. 10.000 km den sonra hiçbir özelliği kalmadı. Lastikçim bridgestone t001 diyor. Her yerde pzero nün adı geçiyor. Sizinde tavsiyelerinizi bekliyorum.

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Herkese Merhaba.. Yazlık lastik önerilerinizi alabilirmiyim. Önceliğim yol tutuşu sonra konforu. yakıtı sesi çok önemli değil. goodyear kullandım ama bizim yollara dayanmıyor çabuk parçalanıyor. 10.000 km den sonra hiçbir özelliği kalmadı. Lastikçim bridgestone t001 diyor. Her yerde pzero nün adı geçiyor. Sizinde tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ben kumho kullandım memnundum en son prelli pzero kullandım ve fazla memnundum 3 ay kullana bildim sadece şuan boşta kaldı ama performanslı sürüş ve şehir içi mükemmel bir lastik

Continental contipremiumcontact 5 kullanıyorum memnunum tavsiye ederim.

Hala arastiriyorum continentali de cok duydum dunden beri. Listeye onuda ekleyelim ozaman.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bütçene uyarsa en iyisi continental ben yeni lassa driveways aldım araç çok yumuşadı ve yol tutuşu arttı lastik avrupa etiketinde yakıt tasarrufunda ve ıslak zemin performansında B almış tavsiye ederim.

3 yıldır Pirelli p7 kullanıyorum, çok memnunum tavsiye ederim.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Secenekler artiyor kafalar iyice karisiyor. Yumusak lastik olmasinda. Good year aldigima pisman olmustum mesela.

Secenekler artiyor kafalar iyice karisiyor. Yumusak lastik olmasinda. Good year aldigima pisman olmustum mesela.

Yumuşak istemiyorsan continental sana göre. Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. Ve inanın çok memnunum bundan sonra ki lastiğimde continental olacak.

Yardimlariniz icin tesekkurler. Biraz konu disina cikicam ama. 17 orjinal jantlar var. 18 e gecmeye degermi sizce?

Geri
Üst Alt