Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yazılımlı 1.4 TSI(125) Denemeleri

ilkerbilim

Kayıtlı Üye
Zamanında videoları koymayı unutmuşum :) Videolarda benden başka siteden biri yok. Bu nedenle ekledim.

Leon: Downpipe, PS yazılım(BoostER Performance).

Megane: Düz boru, DR.ECU yazılım.

106 GTI: Filtre, egzoz.

LEON TSI vs. 106 GTI - Car Videos on StreetFire

LEON TSI vs. MEGANE III Coupe dci - Car Videos on StreetFire

200km/h den sonra Megane gelmeye başlıyor. Yol boyu ara açılmıyor zaten. Sonrasında geçerdi ama yol bitti.

Bu arada downpipe'yi tartışan arkadaşlar için başka bir Leon ile denedik. Video çekmedik tabi ki. Yarım boy önde gidiyorum.

Aracına maaşallah diyorum ilker, yalnız Megane çok iyi yürüyor. O kadar fark olması bile gayet başarılı bir tune geçirdiğini gösteriyor. Beğendim. :D

Downpipe'ı tartışmaya gerek bile yok bence, daha rahat bir çıkış sağlıyor ve ben yaptırdıktan sonra havafiltresinden gelen kuff ve ıslık sesi çok daha arttı. Turbo daha fazla hava çekiyo gibime geliyor. Ve araç önceden düzlükte 188-190larda takılırdı, 200'lere ulaşabiliyor.

Leon dan çok megana a şaşırdım çok iyi tutunmuş beklemiyordum:)
Aracınında maşallahı var bu arada:)

megane ler standart 105 hp yazılım çok yarıyor bu motora turbosu büyükmüş altlarda kötü ama üstlerde çok iyi basıyo ondan böyle tutunabilmiş her iki aracada maşallah

İşte EcuFast gücü :) Megane biraz daha yüklü olsa şaka yapabilirmiş :)

bız gecen stock 1.4 tsi la denedık benım aracı onda 18 jant var.havada ıslaktı kar yagyordu :) 1 2 . vıteslerde bas basa gıttık hatta 2. vıtes 2.500 devıre kadar gececektı neredeyse ama 3. vıtesten sonra guzel fark atıyorum

bız gecen stock 1.4 tsi la denedık benım aracı onda 18 jant var.havada ıslaktı kar yagyordu :) 1 2 . vıteslerde bas basa gıttık hatta 2. vıtes 2.500 devıre kadar gececektı neredeyse ama 3. vıtesten sonra guzel fark atıyorum

Ben yazılımdan sonra seni istiyorum karşıma :D

megane ler standart 105 hp yazılım çok yarıyor bu motora turbosu büyükmüş altlarda kötü ama üstlerde çok iyi basıyo ondan böyle tutunabilmiş her iki aracada maşallah

Ne olursa olsun 105hp bir araç yazılımla 130-135hp olur. 150+hp ve 135hp(+dizel) araçta dünya fark olması lazım. Dizel devir çeviremiyor böyle bir dezavantajı olmasına rağmen :) Ben leondan çok daha fazlasını beklerdim. Ecufast farkı gibi geliyor bana da.

3'le de gelirim çiçeğim :) ocak ortasında yaptırrım ben yazılımı yanına uğrarım :)

106 gti mı xs mi,nasıl geçemez gti ben anlamadım,o arabanın hayranıydım ve nasıl gittiğini çok iyi biliyorum,motoru falan ölmüş durumda mı anlamadım yoksa rahat geçmesi lazımdı

Geri
Üst Alt